- 38 - WERKGROEP VELDNAMENONDERZOEK Deze werkgroep heeft als vaste medewerkers P.J. Boot, M.K. ButhP. Flikweert, R. de Jongh, P.J. van Langeraad, W.P. de Vrieze en S. van der Wekken. Gastmedewerkers zijn N.A. Deist en J. van de Stolpe. Voornamelijk in de wintermaanden is deze werkgroep actief met het verzamelen en intekenen op detailkaarten van Schouwen-Duiveland van de veldnamen die anders verloren dreigen te gaan. Op 17 kaarten zijn gemiddeld reeds 100 perceelsnamen in getekend, zodat de petite histoire ook op dit terrein aan zijn trekken gaat komen. J.L. Braber. CONTRIBUTIE-BETALING Het bestuur van de vereniging verzoekt u -zoveel mogelijk- de verschuldigde contributie in de eerste helft van het betreffende jaar te willen voldoen. Het streven van het bestuur is erop gericht de ongetwij feld lage contributie zo lang mogelijk te handhaven, op dat iedereen lid kan worden en blijven. Met nadruk wordt er dan ook op gewezen, dat het bedrag van 15,kan worden beschouwd als een minimum-contri butie en dat een hoger bedrag dankbaar zal worden aan vaard De minimum-bedragen zijn: per persoon 15, per echtpaar: 17,50. Het gironummer is 390 482 t.n.v. penningmeester Stad en Lande van Schouwen-Duiveland, postbus 112, 4300 AC Zie- rikzee; het banknummer is 81.09.02.508 Nutsspaarbank Zierikzee Bij voorbaat dank voor uw gewaardeerde medewerking. NIEUWE LEDEN H.J. Boot Zwanenburgseweg 2 Nieuwerkerk F.A. Boom Westerseweg 8 Burgh-Haamstede J. den Haan Irenestraat 21 Burgh-Haamstede M. Moolenburgh Regentesselaan 35a Bussum

Stad en lande | 1984 | | pagina 38