- 53 - De penningmeester, de heer Sinck, deelt nog mee, dat de vereniging in het jaar 1983 grote uitgaven heeft gehad. Zo werden er nieuwe folders gedrukt, er waren veel min der deelnemers aan de zomerexcursie dan het bestuur had verwacht en van de schade aan de travalje te Dreischor, die door een aanrijding ernstig werd beschadigd, is door de verzekering 1.250,terugbetaald, terwijl de tota le kosten van de restauratie f 4.737,70 bedroegen. Het tekort over 1983 bedraagt 2.779,13. 6. Begroting 1984 De begroting 1984 wordt zonder commentaar goedgekeurd. Op een vraag uit de vergadering, hoe het gesteld is met het innen van de contributies, antwoordt de penningmees ter, dat dit nu veel beter gaat, sinds er tegelijk met het Mededelingenblad acceptgirokaarten worden verstuurd. 7. Benoeming nieuw lid van de kascommissie De heer R. de Jongh treedt af als lid van de kascommis sie. In zijn plaats wordt met'algemene stemmen benoemd: de heer J.C. van der Voo te Zierikzee. 8. Bestuursverkiezing Aftredend en niet herkiesbaar zijn: J.L. Brabervoor zitter, G. Gerretsen, secretaris, H.E.S. Sinck, penning meester en J.A.A. Fransen van de Putte. Uit het feit, dat het dagelijks bestuur in zijn geheel aftreedt, zou men kunnen afleiden, dat er onenigheid zou zijn. De voorzitter stelt de vergadering gerust. De sfeer is altijd zeer goed geweest. Het is echt een toe vallige samenloop van omstandigheden. De door het bestuur kandidaat gestelde personen, mevrouw A.J.M. van Boven-Cornelis en de heren J.A. Brandenbarg H. Doeleman en N.G. Timmerman worden met algemene stem men gekozen. Zij nemen de benoeming aan. Tenslotte dankt de scheidende voorzitter de afgetreden bestuursleden voor het werk, dat zij voor de vereniging verricht hebben. 9Rondvraag De heer Van der Voo merkt op, dat in het Mededelingen blad nr. 49, op bladzijde 7, regel 13, het zinsdeel:

Stad en lande | 1984 | | pagina 13