Mutaties ledenbestand waren, want we haden inmiddels wel dorst ge kregen. We beklommen de trap tegen de duinen en aan de andere zijde liepen we weer omlaag om op het strand te komen. Een fikse wandeling op het strand was dan het vervolg. Men liep dan naar de Punt en binnenlangs weer terug naar onze fietsen. Voldaan stapten we weer op de fiets en door de Westenwind die we in de rug hadden keerden we, veel sneller dan op de heenweg, langs dezelfde route weer terug naar huis. 's - Hertogenbosch, 22 december 1993. Harry Blankert. Nieuwe leden: Fant. J. M. van Westen Fam. Klompe - de Hooge Dhr. C. W. van Capellen Mw. A. J. Oosse te Zierikzee te Kamperland te Krimpen a/d Lek te Nieuwerkerk Fam. P. en R. v.d. Wijde - Smits Dhr. S. J. B. Golüke Mw. A. F. M. de Goede - Vijverberg Mw. W. C. Bar Fam. J. Bil Dhr. C. P. A. R. Polderman C. Kool Fam. R. H. Weps Fam. J. L. Schoof Fa. v.d. Kassteele Fam. J. de Romph Dhr. W. Visser Fam. Padmos - Boot Dhr. J. H. Overbeeke Dhr. J. M. Bodewes Fam. M. O. Boot Mw. J. M. E. Gudde Fam. Remmerswaal Dhr. J. P. Hoogerwerf Fam. J. C. L. Juffermans te Dreischor te Dreischor te Bilthoven te Zierikzee te Kerkwerve te Zierikzee te Noordgouwe te Schuddebeurs te Oosterland te Zierikzee te Bruinisse te Ellemeet te Burgh - Haamstede te Ede te IJsselstein te Dordrecht te Zierikzee te Burgh - Haamstede te Zierikzee te Zierikzee Opgezegd hebben: Dhr. J. Verwijs Dhr. P. M. Struijk Dhr. G. van Dijk Dhr. J. Slager te Zierikzee te Zierikzee te Noordwelle te Burgh - Haamstede Mw. F. van Slooten - Huvers Fam. F. W. J. van Veen Mw. J. Kort Dhr. J. op 't Hof Mw. G. de Vin - Kruit te Zierikzee te Zierikzee te Zierikzee te Sirjansland te Zierikzee Overleden: Dhr. J. J. den Haan Dhr. J. L. Braber B. A. de Jonge Dhr. W. P. L," Bakker te Burgh - Haamstede te Dreischor te Driebergen R'burg te Rotterdam Vertrokken: Fam. A. C. W. van der Vet te Renesse Fam. J. M. N. van Nieuwenhuijzen te Zierikzee Dhr. L. A. C. de Blaay te Rotterdam Dries Herenmode te Zierikzee Boekhandel de Vries te Zierikzee Dhr. H. Zuiderent te Noordgouwe Dhr. R. Coomans te Scharendijke Fam. W. Meewis te Nieuwerkerk Prof. Dr. Med. K. Morgenroth te Bochum DBR. Dhr. J. R. W. Thinners te Bruinisse Na ellick ey soo drinck een reys, Dat maeckt een goel en bondigh vleys. 520

Stad en lande | 1984 | | pagina 32