-125- hetzelfde niveau: 21,voor leden en 23,50 voor niet- leden. De boekhandelaren genoten een bescheiden extra kor ting voor de afname van oudere jaargangen. Zoals wij reeds in een eerder verslag hebben opgemerkt is de uitgave van een historisch jaarboek, zoals het onze, geen winstgevende zaak. Mede dank zij de financiële steun van de vereniging door middel van een subsidie en een voorschot is het mogelijk de uitgave financieel rond te krijgen. De steun, die de boekhandelaren bieden bij het versprei den van de Kroniek, is evenzeer belangrijk in dit kader. Naast de le jaargang (1976) is thans ook de 3e jaargang (1978) uitverkocht. Een klein aantal exemplaren hielden wij in voorraad voor verkoop aan wetenschappelijke instel lingen. De jaargangen 1977, 1979 en 1980 beginnen schaars te worden. Onze commissie is thans druk doende met de 10e jaargang van de Kroniek. Dit jubileumnummer hopen wij extra accent te geven door de uitgave van een kaart van Schouwen-Duive- land in kleur. Deze kaart zal verkrijgbaar zijn voor de kopers van de 10e jaargang, die tevens lid zijn van Stad en Lande Zierikzee, 21 februari 1985. De Commissie Jaarboek van de Vereniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveland W.P. de Vrieze, voorzitter, H. Uil, secretaris. Vroegere Jaarboeken Deze zijn te koop in de boekhandels op het eiland of bij de penningmeester van de Jaarboek-commissie van Stad en Lande, de heer A.L. Patmos, Caustraat 30, 4301 LA Zierikzee. Voor leden is de prijs aldaar afgehaald 21,per stuk. Zoals boven vermeld zijn de nummers 1 en 3 inmiddels uitverkocht. Inhoudsopgaven kunnen op verzoek worden toegezonden.

Stad en lande | 1985 | | pagina 13