-117- Het aantal leden is niet exact op te geven omdat niet in alle gevallen een echtpaar voor twee leden geteld mag wor den. Het adressenbestand omvatte op 31 december 1984 een dikke 600 stuks. 3Bestuur Per 1 januari was het bestuur als volgt samengesteld: J.L. Braber (voorzitter)J.L. van Sloten (vice-voorzit- ter)G. Gerretsen (secretaris), H.E.S. Sinck (le penning meester) mw. M.E. Jansen-Glas (2e penningmeester)mw. S.H. Eggink-du Burck, J.D. de Kam, W.P. Martens, J.A.A. Fransen van de Putte, A.J. Verhulst, W.P. de Vrieze en L.J. Zondag. Tijdens de algemene vergadering van 27 april 1984 werden in de plaats van de aftredende en niet herkiesbare be stuursleden Braber, Gerretsen, Sinck en Fransen van de Putte gekozen de door het bestuur gestelde kandidaten mw. A.J.M. van Boven-CornelisJ.A. Brandenbarg, H. Doeleman Hzn. en N.G. Timmerman. In de bestuursvergadering van 22 mei werd, gezien het voor nemen van de heer de Kam om na 1 januari 1985 als voorzit ter te willen optreden, de heer Martens tot voorzitter ge kozen. Verder werd de heer Timmerman penningmeester en on dergetekende secretaris. De heer de Kam werd vice-voorzit- ter en de heer Verhulst plv. secretaris, terwijl mw. Jan sen 2e penningmeester bleef. 4. Bestuursvergaderingen In 1984 kwam het bestuur vier maal bijeen. Van alle behan delde onderwerpen zijn de onderstaande vermeldenswaard. 10 januari. Legeskosten ad 62,voor het herstel van de aangereden travalje te Dreischor. Deelname aan de Zeeuwse culturele dag te Axel met een stand met publicaties. Veiligstellen van oude beschilderde schotten op de zolder van een huis aan de Melkmarkt te Zierikzee. Inventarisatie van panden voor mogelijke toekenning van een oorkonde.

Stad en lande | 1985 | | pagina 5