-118- Behoud van kleine monumenten, zoals de aardbol op een pand aan de Mol, de agaven aan de gevel van de apotheek en het restant van de Latijnse school te Zierikzee. Besloten wordt de scheidende voorzitter te benoemen tot erelid. 15 maart. De fusie tussen het Zeeuws Coördinatie-orgaan voor natuur-, landschaps- en milieubescherming (waar Stad en Lande bij is aangesloten) en de vereniging Milieuhygiëne Zeeland. De kandidaatstelling voor nieuwe bestuursleden. Het inmetselen van merkstenen in gebouwen om de hoogte van het water aan te geven tijdens de watersnood van 1953. Het jaarverslag en de financiën. 22 mei. De Samenstelling van het dagelijks bestuur. Het Ontwerp provinciaal beleidsplan voor recreatie en toe risme, met besluit tot het bezoeken van de hoorzitting in Haamstede en het indienen van een bezwaarschrift. Het wat onvoorbereide afscheid van de afgetreden bestuurs leden op de voorjaarsvergadering. De plaatsing van ANWB-borden voor de fietsroute op Schou- wen-Duiveland. De werving van jongere leden. 18 september. Voor 1984 wordt 500,-- subsidie van het ministerie van WVC ontvangen. Van de ontvangen tijdschriften van andere organisaties zal een lijst worden gemaakt ten behoeve van de leden. De uitreiking van 10 oorkonden op 21 september. De plaatsing van merkstenen 1953 wordt aan de gemeenten overgelaten, Stad en Lande betaalt de stenen. In het onderwijs zal de aandacht op de streekgeschiedenis worden gevestigd. De hoge bomen op de Dreischorsedijk kunnen niet behouden worden, maar op vervanging door jonge bomen zal worden aangedrongen Een lijstje van mogelijke sprekers voor ledenvergaderin gen

Stad en lande | 1985 | | pagina 6