-120- De najaarsvergadering werd gehouden op 21 november, even eens in restaurant "Mondragon"Hier waren 106 personen aanwezig De voorzitter, mr. W.P. Martens, sneed in de openingstoe spraak enige aktuele zaken aan op het terrein van de vere niging. Na enige mededelingen kreeg de voorzitter van de commissie Jaarboek, de heer W.P. de Vrieze, het woord om het eerste exemplaar van het jaarboek 1984 uit te reiken aan prof. dr. C. Dekker. Daarna werd aan de in het voorjaar afgetreden bestuursle den Gerretsen, Sinck en Fransen van de Putte alsnog een boekwerk overhandigd als dank voor hun werk voor de vere niging Na de pauze hield prof. Dekker een lezing over zgn. "vlied bergen" De volledige verslagen van beide ledenvergaderingen en de lezingen zijn gepubliceerd in het Mededelingenblad, zie de nummers 50, 51 en 52. 6Mededelingenblad Dit blad verscheen in 1984 wederom drie maal. In de plaats van de afgetreden voorzitter, die het steeds verzorgde, kwam er een redactiecommissie, bestaande uit mw. Eggink- du Burck en de secretaris de heer van Sloten. Naast verslagen en mededelingen bevat het artikelen, waar van de belangrijkste in het onderstaande zijn vermeld. Mededelingenblad nr. 48 (gedateerd december 1983): Molen "Den Haas", door J.L. Braber; Over een "Aemsteese Reize" en een klompje, door A. de Vin; Werkgroep industriële archeologie, objecten op Schouwen- Duiveland. Mededelingenblad nr. 49_ (april 1984) De "houten poppen", door S.F. Kuipers; Bibliografie van J.M.T. Hefting, door Frans Beekman; De bodemkartering op Schouwen-Duivelanddoor S.F. Kuij- pers Mededelingenblad nr. 50 (november 1984) Uitreiking oorkonden;

Stad en lande | 1985 | | pagina 8