Kaart Snel intekenen! Ter gelegenheid van het uitkomen van dit jubileumnummer ontvangen alle leden kopers van de nieuwe Kroniek gratis een afdruk van de kaart van Schouwen- Duiveland uit de 17de eeuw vervaardigd door Daniël Verburcht. Deze unieke in kleur uitgevoerde kaart is voorzien van de wapens van de steden en dorpen op Schouwen-Duiveland en geeft een gedetailleerd beeld van het eiland. Deze fraaie kleurenuitgave op groot formaat komt beschikbaar voor de leden van de vereniging, die de nieuwe Kroniek kopen. Per lid is slechts één kaart beschik baar (gezinsleden worden niet meegerekend). De kaart wordt geleverd in een kar tonnen koker. Gezien het boeiende en gevarieerde karakter van het nieuwe jaarboek en vooral met het oog op de fraaie gratis kaart raden wij u aan snel op de tiende jaargang van de „Kroniek" in te tekenen. Het nieuwe jaarboek kost f 22,50 voor leden van de vereniging Stad en Lande, exclusief verzendkosten (f 4,50 per exemplaar). Voor niet-leden van de vereniging (zij ontvangen géén kaart) kost de nieuwe Kroniek f 24,75, exclusief verzendkosten f 4,50 per exemplaar). U komt in het bezit van de „Kroniek 1985" door overmaking van het totale bedrag op postgiro 36 22 729 t.n.v. „Kroniek Stad en Lande" te Zierikzee onder vermel ding van: „Kroniek 1985" en het gewenste aantal. Na 22 november 1985 zijn de Kronieken ook verkrijgbaar voor niet-leden bij de boekhandels op Schouwen-Duiveland a f 24,75 per exemplaar (zonder kaart). ISBN 90 70511 09 6

Stad en lande | 1985 | | pagina 13