Stad en Lande van Schouwen-Duiveland Aanschaffing oudere jaargangen De fraaie kaart, die voor de leden-kopers van de nieuwe Kroniek beschikbaar wordt gesteld (zolang de voorraad strekt), is een goede gelegenheid om lid te worden van de Vereniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveland. „Stad en Lande" stelt zich ten doel „het bevorderen en het behoud van de stedelij ke en landelijke schoonheid in de meest uitgebreide zin op Schouwen-Duiveland, alsmede het bevorderen van de kennis van Schouwen-Duiveland en de bestudering van de levensomstandigheden, gewoonten en gebruiken van de mensen die dit ge bied bewonen en bewoond hebben". Dit doel wordt op velerlei wijze nagestreefd onder andere door de uitgave van onze jaarboeken en een mededelingenblad. Indien u met deze doelstelling instemt en u in het bezit wilt komen van de kaart (de oplage is beperkt), geeft u zich dan op als lid door overmaking van de kontributie (minimaal f 17,50 per jaar) op postgiro 3 90 482 ten name van Vereniging Stad en Lande te Renesse onder vermelding: nieuw lid. Degenen die zich voor 1 januari 1986 door overmaking van de kontributie als lid hebben aangemeld en hebben ingetekend op het nieuwe jaarboek ont vangen de kaart gratis. Van de jaargangen 1977 en 1979 tot en met 1984 is nog een beperkt aantal ver krijgbaar bij de penningmeester van de Jaarboekcommissie van „Stad en Lande van Schouwen-Duiveland", Caustraat 30, 4301 LA Zierikzee, of bij de boekhandels op Schouwen-Duiveland.

Stad en lande | 1985 | | pagina 14