Snel intekenen! Aanschaf oudere jaargangen. Doelstelling van „Stad en Lande van Schouwen-Duiveland" Gezien het boeiende en gevarieerde karakter mag het nieuwe jaarboek niet in uw boekenkast ontbreken en we raden u daarom aan snel in te tekenen. U kunt in het bezit komen van de nieuwe Kroniek door gebruik te maken van bijgaand accept giroformulier. Komt u de Kroniek op de aanstaande ledenvergadering (21 november 1986) of bij de penningmeester (Caustraat 30,4301 LA Zierikzee) afhalen dan gelieve u 22,50 per gewenst exemplaar over te maken. Verlangt u toezending dan wordt dit bedrag verhoogd met 4,50 voor verzendkosten en wordt dus 27,00. Vergeet u niet uw postrekening- of bankrekeningnummer op het acceptgiroformulier in te vullen! Leden, die een abonnement hebben, krijgen de Kroniek toegezonden met een bijgesloten rekening. Uiteraard zal echter vooruitbetaling door middel van het accept-giroformulier voor een vlotte afwikkeling het gemakkelijkst zijn. N.B. De verhoging met 4,50 voor verzendkosten is niet van toepassing voor in de gemeente Zierikzee woonachtige leden. Deze accept-girokaarten kunnen uitsluitend voor betaling van de Kroniek worden gebruikt! Voor niet leden kost de Kroniek f24,75 per exemplaar. De jaargangen 1977 en 1979 tot en met 1985 zijn nog beperkt verkrijgbaar bij de penningmeester van de jaarboekcommissie van Stad en Lande van Schouwen- Duiveland, Caustraat 30, 4301 LA Zierikzee of bij de boekhandels op het eiland. Voor de inhoudsopgave van die Kronieken zie de achterzijde van deze folder. De oudere jaargangen kosten 22,50 per gewenst exemplaar. Bij toezending dient dit bedrag verhoogd te worden met 4,50 voor verzendkosten. „Stad en Lande" stelt zich tot doel „het bevorderen en het behoud van de stedelijke en landelijke schoonheid in de meest uitgebreide zin op Schouwen-Duiveland, alsmede het bevorderen van de kennis van Schouwen-Duiveland en de bestudering van de levensomstandigheden, gewoonten en gebruiken van de mensen die dit gebied bewonen en bewoond hebben". Dit doel wordt mede nagestreefd door de uitgave van onze jaarboeken. Als u met deze doelstelling instemt, geeft u zich dan op als lid door overmaking van de kontributie (minimaal 17,50 per jaar) op postgiro 390482 ten name van Ver. Stad en Lande te Zierikzee onder vermelding: nieuw lid. ISBN 90 70511 10 - X

Stad en lande | 1986 | | pagina 21