Vereniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveland Secretariaat: Aan: de leden Touwbaan 10 4301 JV ZIERIKZEE Tel. 01110 - 2421 Uw brief: Ons kenmerk: Bijl. Zierikzee, oktober 1986 Onderwerp: ledenvergadering Hiermee nodigen we u uit voor onze najaarsvergadering die gehouden zal worden op vrijdag 21 november a.s. in de Concertzaal van restau rant "Mondragon", ingang Paardenstraat, Zierikzee. Aanvang 1930 uur. Inleiding door de heer L. Becu onder de titel/Wandelingen in de Delta rond Wester- en Oosterschelde van toen en nu, daarbij kijkend naar mensen en dingen. De agenda luidt: 1Opening 2. Verslag jaarvergadering 25 april 1986, opgenomen in Mededelingen blad nr. 56 3Ingekomen stukken en mededelingen 4. Presentatie elfde Kroniek van het Land van de Zeemeermin 5Rondvraag 6. Sluiting Tijdens de hierna volgende pauze kan de Kroniek 1986 gekocht worden a 22.50, of afgehaald mits tijdig de giro-overschrijving gedaan is. Niet-leden betalen 24.75. Ook oudere jaargangen zijn verkrijgbaar voor zover nog voorradig. Ditzelfde geldt voor oude Mededelingenbladen 2. per stuk) Na de pauze zal tegen 20.45 uur de heer Becu zijn voordracht houden. De aanleiding voor dit onderwerp is de recente officiële ingebruikname van de Oosterscheldekering De voordracht, met dia's, gaat over de geschiedenis van Zeeland met z'n inpolderingen vanaf het verre verleden tot nu. Uitgangspunt is het voor de meeste Schouwen-Duivelanders minder bekende Zeeuwsch-Vlaanderenmaar Schouwen-Duiveland komt evenzeer aan bod. De heer Becu heeft bij Rijks waterstaat aan veel waterbouwkundige werken in het Deltagebied na de oorlog meegewerkt, veelal midden in de praktijk. Geboren in Zeeuwsch- Vlaanderen woont hij de laatste twintig jaren op Schouwen-Duiveland. P.S. De aandacht wordt nog gevestigd op de in het Mededelingenblad ver melde ledenexcursie naar het Bakkerijmuseum in Zierikzee op 15 no vember a.s. om 14.00 uur. Vanwege de beperkte ruimte is spoedige opgave, uiterlijk 13 november, gewenst bij de secretaris of bij mw. v. Boven, Korenbloemstraat 20, Scharendijketel. 01117 - 1950. Namens het bestuur, de secretaris.

Stad en lande | 1986 | | pagina 29