- 202 - 1 oktober: De nieuwe restauratie subsidieregeling c.a. De reconstructie van de Karolingische burcht te Burgh. De begroting 1986 met contributieverhoging ad 2,50. 5. Ledenvergaderingen Op 24 april 1985 werd de algemene vergadering gehouden. Deze werd, evenals op 22 november de najaarsvergadering, in restaurant "Mondragon" te Zierikzee gehouden. Het jaarverslag en de rekening en verantwoording over 1984 werden, na voorlezing van het verslag van de kascom- missie (de heren A. Leydekkers en J.C. van der Voo)zon der op- of aanmerkingen goedgekeurd. Voor de aftredende heer Leydekkers werd de heer T.W. Ros molen in de kascommissie benoemd. De begroting 1985 werd goedgekeurd. De bestuursmutaties waren als onder punt 3. Bestuur ver meld. Na de pauze hield dr. K. van Berkel een inleiding over de 17e-eeuwse natuuronderzoeker Isaac Beeckman. Een kort verslag hiervan staat in Mededelingenblad nr. 53. Op de vergadering van 22 november werd het 10e Jaarboek gepresenteerd en werd het eerste exemplaar aangeboden aan de eerste redactie-voorzittermw. J.C. Reitsma- d'Ancona. Het tweede exemplaar was voor dr. A. de Vin, die tien jaar lid van de redactie was en daar nu mee stopte De oud-voorzitterde heer J.L. Braber werd door de ver gadering tot ere-lid benoemd en de bijbehorende oorkonde werd aan hem uitgereikt. De begroting voor 1986, sluitend met een contributie verhoging tot 17,50 per jaar, werd zonder opmerkingen vastgesteld. Na de pauze hield voor een overvolle zaal dr. A. de Vin een lezing over Streektaal en algemene taal, waarvan in Mededelingenblad nr. 54 een kort verslag is opgenomen. Een volledig verslag van de twee ledenvergaderingen is opgenomen in Mededelingenblad nr. 53 resp. 55.

Stad en lande | 1986 | | pagina 52