- 217 - De excursie naar Haarlem is alleszins naar genoegen ge slaagd. Aan de stadsarchivaris werden enige oude koopakten aangeboden betreffende Haarlem, afkomstig van ons lid oud-not.aris Blindenbach. Deze verschafte ons ook een oude dankbetuiging van "de bewoners van de Costerij" voor ont vangen fruit, die aan het Comité Vrienden van de Grote Kerk van Haarlem werd aangeboden. Het volgend jaar willen we Mechelen gaan bezoeken. Op de agenda prijkt de begroting voor 1986. Die voor 1985 is dit voorjaar vastgesteld. Volgens de statuten moest dan al die voor '86 worden vastgesteld. Het blijkt overigens nodig het huishoudelijk reglement enigszins te herzien. Dat komt nader aan de orde De dit jaar ingestelde Commissie Archeologie bestaat uit drie leden, de heren Beekman, V.d. Sneppen en De Vrieze en zal naar behoefte worden uitgebreid. Graag zouden ze zien dat in elke gemeente een contact-persoon zou zijn en dat ze betrokken worden bij graafwerkzaamheden. In juni is de Boerderijenstichting Zeeland opgericht. Doel is o.m. het behoud van de karakteristieke verschijnings vorm van de Zeeuwse boerderijen, hun erven en aanverwante gebouwen Met betrekking tot de schuur aan de Grachtweg, die de vo rige vergadering aan de orde is gesteld, zijn inlichtingen ingewonnen. De schuur ligt buiten het beschermd stadsge zicht en staat niet op de monumentenlijst. Er was besloten een brief aan de gemeente te sturen met onze bezorgdheid voor het verlies van die historische schuur. De voorzitter leest deze brief voor en ook het antwoord van de gemeente. Vervolgens is een brief geschreven naar de gemeente om al thans de gegevens ervan na te gaan en vast te leggen. 2. Verslag vergadering 24_april_1985 In dit verslag zijn onder de punten 5 en 7 de verkeerde namen van de kascommissieleden vermeld. Het verslag over 1984 werd uitgebracht door de heren A. Leijdekkers en J.C. van der Voo in plaats van de heren V.d. Wekken en Patmos. De heer Leijdekkers was aftredend i.p.v. de heer V.d. Wekken. Hij werd opgevolgd door de heer T.W. Rosmolen. Zonder opmerkingen wordt dit verslag dan goedgekeurd. 3. Ingekomen stukken en mededelingen, zijn er niet.

Stad en lande | 1986 | | pagina 67