- 218 - 4. Begroting 1986 en contributieverhoging De penningmeester licht een en ander toe. Hij wijst op het wegvallen van de subsidie van het Ministerie van W.V.C. en op algemene kostenverhogingen. Verder wordt er juist vaker een beroep op onze vereniging gedaan om financiële steun. De vergadering stemt in met het besluit tot contributie verhoging per 1 januari 1986 met 2,50 per lid tot 17,50, waarbij het huisgenoot-lidmaatschap 2,50 per jaar blijft. Daar er geen vragen of opmerkingen over de op de convoca tie vermelde begroting 1986 zijn wordt deze aldus vastge steld. 4a. Toegevoegd agendapunt De voorzitter deelt mee dat de agenda niet volledig is. Dat kon ook niet. Het betreft een maatregel die in april al uitgevoerd had moeten worden en waartoe de ledenverga- deing volgens artikel 8 van de statuten moet besluiten. Dit bepaalt dat personen die zich jegens de vereniging of de bevordering van het doel ervan bijzonder verdienstelijk hebben gemaakt kunnen worden benoemd tot erelid. Het bestuur stelt voor de heer J.L. Braber, vanaf 1960 be stuurslid en van 1970 tot 1984 voorzitter, als zodanig te benoemen. Hóe verdienstelijk hij zich gemaakt heeft is al in de aprilvergadering van vorig jaar geschetst. Een applaus van de vergadering ondersteunt dit voorstel waarna de voorzitter concludeert dat iedereen het er mee eens is en dat het erelidmaatschap hem ten volle toekomt. Hij wenst hem geluk met deze uitzonderlijke benoeming en overhandigt hem een ingelijste oorkonde. De heer Braber dankt met enkele woorden. Hij heeft uit de inleiding van de voorzitter gemerkt dat ook thans veel ac tiviteiten plaatsvinden. Hij complimenteert de voorzitter daarmee en wenst de vereniging een verdere bloei toe. 5. Presentatie 10e Jaarboek De heer W.P. de Vrieze, voorzitter van de Jaarboek-commis sie, krijgt hiertoe het woord. Hij haalt in het kort op hoe destijds in Hotel Van Oppen

Stad en lande | 1986 | | pagina 68