JAARBOEK 1985, MET JUBILEUMKAART De verkoop van het jaarboek 1985 was een succes. Dit kwam ook doordat bij deze 10e Kroniek een afdruk van een kaart van Schouwen-Duiveland van 1662 gratis verstrekt werd aan de leden. Deze aktie wordt nog voortgezet zodat de leden die het boek, met de kaart, nog niet bezitten dit alsnog kunnen kopen. De ledenprijs is 22,50 (exclusief verzendkosten ad 4,50)Wacht u er niet te lang mee. Ook wie lid wil worden kan van deze aanbieding profiteren. De inhoud vermeldt interessante artikelen over diverse onderwerpen. Het boek bevat ook veel illustraties. De artikelen zijn, na een terugblik op tien jaar Kroniek door M.P. de Bruin ("Clio en de zeemeermin"), De polders op kaart (e.e.a. over de geschenkkaart) door Frans Beekman, Hofstede De Helle op Schouwen, door W.P. de Vrieze, In en om de stolpboerderij, door G. Boot, Het huisslachten van varkens op Schouwen-Duiveland, door M.K. Buth Dief en brandstichter, een criminele Zierikzeese geschie denis uit 1858, door J. Schot BWzn. Zierikzee en het gas, door E.W. Smit, Twee meesters Bakker te Zierikzee en een Bruse ontboeze ming n.a.v. het jongerenjaar 1985, met inleiding en com mentaar door Dr. A. de Vin, Vliegveld Haamstede in de meidagen van 1940, door Drs. J.P.J. Lokker. Bestellingen door overmaking van het verschuldigde op postgiro 36 22 729 t.n.v. "Kroniek Stad en Lande" te Zierikzee, onder vermelding van "Kroniek 1985". Het is ook in de boekhandel verkrijgbaar a 24,75 excl. kaart. Inlichtingen ook bij de penningmeester van de jaarboek commissie, de heer A.L. Patmos, tel. 01110 - 2155. Druk: Lakenman Ochtman, Zierikzee

Stad en lande | 1986 | | pagina 74