- 260 - Maart 12. Bezoek minister mr. drsL.C. Brinkman van WVC en com missaris der Koningin dr. C. Boertien aan Sirjansland in kader kleine kernen beleid (o.a. bijdrage voor aankoop beeldbepalende oude smederij aldaar) 15. De heer F. Jansen, voorzitter Natuur- en Vogelwacht Schouwen-Duiveland, ontvangt de driejaarlijkse Dr. Th. C. Oudemans-medaille van de Vereniging tot behoud van natuur monumenten in Nederland. 15. De voormalige huishoudschool Prinses Juliana viert 60- jarig jubileum. Per 1 augustus volgt fusie met de LTS. 29. De heer J. Coumou overleden, ereburger van Zierikzee, ere-voorzitter van de woningbouwvereniging Beter Wonen, lid gemeentelijke museumcommissie. April 18. De Nederlandse Bomenstichting wil waardevolle bomen op Schouwen-Duiveland inventariseren Delen van het Streekarchivariaat vastgelegd op microfilm, o.a. het bevolkingsregister 1826-1939 en de leggers van de Zierikzeesche Courant (1797-1889). 30. Begin viering 700-jarig bestaan Brouwershaven met een herdenkingsdienst in de Sint Nicolaaskerk Mei 6. Aanbieding plan van Zierikzeese Ondernemers Centrale aan B. en W. voor reconstructie van het stadscentrum. 23Opening museum De Vergulde Garnaal te Brouwershaven door gedeputeerde mr. J.P. Boersma. 28. Gemeenteraad Middenschouwen besluit tot reparatie oude landbouwhaven Flaauwers 30. De Zierikzeesche Nieuwsbode pleit voor onderzoek naar de gevolgen van het Neeltje Jans projekt en van de Greve- lingen-ontwikkeling op het toerisme op Schouwen-Duiveland.

Stad en lande | 1987 | | pagina 4