- 303 - Het D.B. vergaderde tussentijds meerdere malen ter voorberei ding resp. afwerking van de bestuursvergaderingen en bezocht vergaderingen over de nieuwe regeling monumentenrestauraties. 4_Ledenvergaderingen De jaarvergadering werd op 25 april gehouden. Hierop werden het verslag van het bestuur en de rekening en verantwoording over 1985 goedgekeurd. Naast de heer T.W. Rosmolen werd de heer J. de Wilde als nieuw lid van de kascommissie gekozen, in de plaats van de aftredende heer J.C. van der Voo. De aftredende bestuursleden werden herkozen. De vergadering werd in de foyer van "Mondragon" te Zierikzee gehouden en door 64 leden bezocht. Het verslag van de na de pauze door de heer M.P. de Bruin ge houden lezing "Mijn vriend dr. P.J. Meertens" is opgenomen in Mededelingenblad nr. 56. De algemene vergadering van 21 november werd in de Concert zaal te Zierikzee gehouden en door 120 leden met enkele be- belangstellenden bezocht. De elfde Kroniek werd hier aangeboden aan de ontwerper van het omslag, Co de Voogd. De heer L. Becu hield een lezing over Zeeuws Vlaanderen en de Delta, toen en nu. Het verslag daarvan is afgedrukt in Mededelingenblad nr. 57. De volledige verslagen van deze vergaderingen staan in de nrs. 56 resp. 58. _Mededelingenblad Hiervan verschenen de gebruikelijke drie nummers: eind ja nuari, omstreeks 1 april (voor de jaarvergadering) en om streeks 1 november (voor de najaars-algemene vergadering) In de zomer verschijnt er geen mededelingenblad. De totale omvang was netto 76 pagina's. Voor de er in verschenen ar tikelen wordt verwezen naar de inhoudsopgave van elk num mer. De kontakten met de drukkerij (L+O) verliepen steeds vlot en goed.

Stad en lande | 1987 | | pagina 15