- 321 - leden. De boekhandelskortingen bleven eveneens ongewijzigd. De verkoop verliep zeer bevredigend. Een belangrijk deel van de oplage kon verkocht worden via de boekhandelaren op Schouwen-Duiveland. Hun medewerking daarbij wordt zeer op prijs gesteld. Mede door de jaarlijkse subsidie uit de verenigingskas konden wij de financiën weer rond krijgen. De jaargangen 1976 en 1978 zijn uitverkocht, terwijl andere jaren schaars beginnen te worden. Een klein deel van de uitverkochte jaargangen hielden wij in voorraad voor ver koop aan wetenschappelijke instellingen. Met name vanuit wetenschappelijke kring is de belangstelling voor de Kro niek groeiende. Zelfs een aanvraag uit de U.S.A. bereikte ons. In 1986 werd gepoogd de verkoop te stimuleren door bij de folder, die aan de leden wordt toegezonden, een accept-girokaart te voegen. Hoewel de resultaten daarvan niet tot een belangrijke verhoging van de verkoop hebben geleid vertrouwen wij er toch op dat deze service op prijs zal worden gesteld. Het drukken van de Kroniek-1986 was wederom in de veilige en vertrouwde handen van De Vries Drukwerk te Zierikzee. Wij verheugen ons in de goede sa menwerking met deze drukkerij, die bijzondere aandacht schonk aan de nieuwe wijze van uitvoering. Tot slot maken wij melding van het feit dat in voorbe reiding is een index op aardrijkskundige en persoonsnamen in de jaargangen 1976-1985. Gepoogd zal worden deze met behulp van een computer uit te werken en vervolgens tegen kostprijs ter beschikking te stellen. Voor geïnteresseer den zal deze index een goed hulpmiddel zijn voor een opti male toegankelijkheid van de Kroniek. Zierikzee, maart 1987. W.P. de Vrieze, voorzitter H. Uil secretaris.

Stad en lande | 1987 | | pagina 33