- 355 - Drs. J. G. Smit: Nieuwe gegevens over de bouw van de St. Lie- vensmonsterkerk en -toren te Zierikzee in de 15de eeuw. F. Cossee-de Wijs: Schip in nood! De Schouwse stations van de Koninklijke Zuid-Hollandsche Maatschappij tot Redding van Schip breukelingen. Drs. E. J. M. van der Geest: De katoenweverij van Salomonson in Zie rikzee (1838-1856). Frans Beekman: Brand aanboord. Een scheepsramp uit 1865, meege maakt door een groep landverhuizers uit Dreischor. J Schot B. W. zn. Vlaamse vluchtelingen in Zierikzee (1914-1918). P. J. van Langeraad en J. van Loo: Kerkmis, kermis en jaarmarkt. Van wijdingsfeest tot volksvermaak. D. Joppe: Neringdoenden als spiegel van de tijd. De middenstand in Zierikzee tussen 1920 en 1940. Hedendaagse streektaalschrijvers aan het woord. Een drietal verha len in de streektaal bijeengebracht door dr. A. de Vin. De prijs voor leden bedraagt ƒ22,50 per exemplaar. Als u de Kroniek komt afhalen op de a.s. ledenvergadering of bij de penningmeester (Caustraat 30, Zierikzee), kunt u dit bedrag overmaken door middel van bijgaand acceptgiroformulier. Wenst u op de ledenvergadering zelf of bij de penningmeester aan huis betalen, dan verzoeken wij u dit bij voorkeur te doen door overhandiging van het - uiteraard volle dig ingevulde en ondertekende - acceptgiroformulier. De prijs wordt verhoogd met 4,50 als u de Kroniek toegezonden wilt krijgen. Leden, die een ABONNEMENT hebben, en de Kroniek niet op de alge mene vergadering hebben afgehaald, ontvangen deze per post met een afrekening bijgesloten. Daarbij zullen ook de 4,50 verzendkosten worden berekend. In tegenstelling tot de in voorgaande jaren gebrui kelijke regeling geldt dit ook voor in Zierikzee woonachtige leden abonnees. Met nadruk wijzen wij er op dat onze accept-giroformulieren niet kunnen worden gebruikt voor contributie- of andere betalingen aan de Vereniging. De Vereniging heeft een EIGEN postgironummer en zendt zelf in het begin van het jaar een acceptgiroformulier voor con tributiebetaling. Acceptgiroformulieren van de Kroniek kunnen WEL worden gebruikt voor betaling van het boek "Oude Veldnamen". (Ledenprijs 24.eventuele verzendkosten 4,50). Voor niet-leden kost de Kroniek 24,75 per exemplaar.

Stad en lande | 1987 | | pagina 31