-464- NIEUWE LEDEN Sinds de opgave in nr. 61 kon een verheugend aantal nieuwe leden worden geboekt: Mw. A. M. v. d. Berge- v. d. Berg Lange Ring 8 Bruinisse Dhr. L. W. Boogert Lange Achterweg 40 Oosterland Mw. G. M. F. Bos Pauwstraat 13 Noordgouwe Mw. J. Bij de Vaate- Eckhardt Hoofdpoortstraat 39 Zierikzee Dhr. en mw. Dane Volkerakstraat 6 Zierikzee Dhr. H. J. Doeleman Donkereweg 60 Noordgouwe Dhr. W. Kik Plantage 3 Bruinisse Dhr. J. Knuist Welleweg 13 Dreischor Dhr. K. Mandemaker I. M. v. d. Bijlstraat 18 Zonnemaire Dhr. S. Overbeeke Poststraat 24 Nieuwerkerk Mw. A. M. L. Pankow- Edel Kreeftstraat 51 Zierikzee Dhr. J. Quant Havenpark 30 Zierikzee Dhr. J. C. A. Ribbens Elkerzeeseweg 24 Scharendijke Dhr. H. C. Rijbering Nieuwe Haven 3 Zierikzee Dhr. J. R. H. Scheele Caustraat 36 Zierikzee Dhr. en mw. Terpstra- Beun Scheepstimmerdijk 24 Zierikzee Dhr. en mw. Tienpont- Bolijn Nwe Noorddijkseweg 2 Ouwerkerk Mw. A. P. M. Verheijen- Murk Boxtelstraat 11 Arnhem Mw. J. J. Vleugel- v. d. Berg Koepelstraat 8 Serooskerke (W) Dhr. M. C. v. d. Vliet Zeesterweegje 4 Haamstede Mw. A. de Waal-Kik Deestraat 34 Bruinisse Dhr. L. F. van Wijck Elkerzeeseweg 25 Scharendijke Dhr. M. J. Zeijler S. M. Loncquestraat 22 Oosterland Ten behoeve van de ledenadministratie is het gewenst dat men bij ver huizing daarvan kennis geeft aan het secretariaat van de vereniging, Touwbaan 10; 4301 JV Zierikzee. Het vereist soms veel moeite het nieuwe adres te achterhalen. Het brengt ook extra kosten met zich mee.

Stad en lande | 1988 | | pagina 36