-466- Johan Schot en Ernst Homburg, De garancinefabriek te Zierikzee, 1846-1882. Een moderne industrie met milieuproblemen. Joop van Loo, De komst en ontwikkeling van de telegraaf en telefoon op Schouwen-Duiveland. ,,Ik kan zoo nog wel een boek schrijven..", De levensvertelling van Johannis Meerman, bewerkt door Gert Groenleer. 1953 - 1 februari - 1988. Herinneringen aan de watersnoodramp van vier streektaalschrijvers, ingeleid door dr. A. de Vin. De prijs voor leden bedraagt 22,50 per exemplaar. Als u de Kroniek komt afhalen op de a.s. ledenvergadering of bij de penningmeester (Caustraat 30, Zierikzee), kunt u dit bedrag overmaken op postreke ning nr. 36.22.729 t.n.v. „Kroniek van het Land van de Zeemeermin" te Zierikzee. Wenst u op de ledenvergadering zelf of bij de penningmees ter aan huis te betalen, dan verzoeken wij u dit bij voorkeur te doen door overhandiging van een - uiteraard volledig ingevulde en onderte kende - giro-opdracht. De prijs wordt verhoogd met 4,50 als u de Kroniek toegezonden wilt krijgen. Leden, die een ABONNEMENT hebben, en de Kroniek niet op de alge mene vergadering hebben afgehaald, ontvangen deze per post met een rekening bijgesloten. Daarbij zullen ook de 4,50 verzendkosten wor den berekend. Dit geldt ook voor in Zierikzee woonachtige leden abonnees. Met nadruk wijzen wij er op dat deze giroformulieren niet kunnen worden gebruikt voor kontributie- of andere betalingen aan de vereni ging. De vereniging heeft een EIGEN postgironummer en zendt in het begin van het jaar een acceptgiroformulier voor contributiebetaling. Voor niet-leden kost de Kroniek 24,75 per exemplaar. De veerverbinding in volle glorie, eerste helft zestiger jaren. (Uit: Zijpe - Anna Jacobapolder, 1900-1988).

Stad en lande | 1988 | | pagina 38