-433- VERSLAG JAARVERGADERING 15 APRIL 1988 Gehouden in de Concertzaal te Zierikzee om 19.30 uur met 65 aan wezigen. 1. Opening De voorzitter, J. D. de Kam, opent de vergadering met een harte lijk welkom. Het doet hem genoegen te kunnen mededelen dat er een planologische commissie is ingesteld met als doel het bestuur te adviseren over planologische maatregelen of andere zaken op Schouwen-Duiveland, die strijdig zijn met de doelstelling van de vereniging. Nauw verband hiermee houdt het lidmaatschap van de Zeeuwse Milieu Federatie. De commissie kan gebruik maken van de kennis van de federatie en eventuele problemen bespreken, evenwel met behoud van de eigen autonomie. De contributie kan worden bestreden uit de daarvoor opgenomen post op de begroting. De vergadering stemt in met deze gang van zaken. Vervolgens deelt de voorzitter mede, dat de jubileumcommissie ideeën heeft verzameld en een ontwerp-programma heeft samen gesteld voor de viering van het 50-jarig bestaan van de vereniging in 1989. Ook de financiële consequenties zijn nagegaan. In het kort geeft hij een overzicht van wat het ontwerp-programma inhoudt. Daarna dankt hij een ieder die, op welke zijze dan ook, haar of zijn vrije tijd en kennis ten dienste van Stad en Lande heeft gesteld. Deze medewerking wordt hogelijk gewaardeerd en hope lijk kan in de toekomst daar ook weer op gerekend worden. Tot slot van zijn openingswoord deelt de voorzitter mede, dat de travaljes in Dreischor en Noordgouwe officieel in eigendom zijn overgedragen aan de gemeente Brouwershaven, hetgeen voor de vereniging een financiële zorg minder betekent. 2. Verslag ledenvergadering 27 november 1987 Dit wordt zonder op- of aanmerkingen vastgesteld. 3. Ingekomen stukken en mededelingen De burgemeester van Zierikzee berichtte verhinderd te zijn. 4. Jaarverslag 1987 De vergadering gaat hiermede akkoord.

Stad en lande | 1988 | | pagina 5