-434- 5. Verslag kascommissie Door de heren H. A. Bremekamp en A. J. G. van Waardhuizen zijn de financiële stukken over 1987 gecontroleerd. Zij stellen voor de penningmeester te déchargeren, waartoe wordt besloten. 6. Rekening en verantwoording 1987 Het overzicht van ontvangsten en uitgaven en dat van bezittingen per 1-1-88 worden goedgekeurd. 7. Benoeming lid kascommissie De heer Bremekamp is aftredend. In zijn plaats stelt het bestuur als kandidaat mevr. L. de Jong-van 't Hoff. Zij wordt als zodanig door de vergadering benoemd. De samenstelling van de commissie is thans: 1. A. J. G. van Waardhuizen (aftredend 1989) 2. mevr. L. de Jonge-van 't Hoff (aftredend 1990). 8. Begroting 1989 De voorzitter vestigt de aandacht op de post van 15.000,voor de herdenking van het 50-jarig bestaan. Vanuit de vergadering wordt opgemerkt dat geen inkomsten zijn geraamd voor de veld- namenboeken, waarop de penningmeester antwoordt dat alleen het saldo is opgenomen onder de uitgaven. Op de vraag of het nadelig saldo dan door een bijdrage van de leden moet worden gedekt, antwoordt de penningmeester dat dit voorlopig niet de bedoeling is. Zonder verdere op- of aanmerkingen wordt de begroting 1989 vastgesteld. 9. Verkiezing bestuursleden Aftredend en herkiesbaar zijn de heren H. Doeleman en N. G. Timmerman. Er zijn geen tegenkandidaten gesteld, zodat de aftredende bestuursleden herkozen worden verklaard. 10. Presentatie veldnamenboekje Duiveland Hiervoor geeft de voorzitter het woord aan de heer M. K. Buth, voorzitter van de commissie Veldnamen. Deze spreekt er zijn vreugde over uit dat opnieuw - zij het op de valreep - een interessant boekje tot stand is gekomen, omvattende alle polders van Duiveland (Ouwerkerk, Nieuwerkerk, Ooster- land, Sirjansland) en Bruinisse. Er is gebruik gemaakt van kaart materiaal van vóór de watersnood 1953. Er is veel werk verzet

Stad en lande | 1988 | | pagina 6