Landbouwmuseum Schouwen-Duiveland 5. Rondvraag De heer Vleugel deelt mede, dat door de commissie kleine monumenten en archeologie in de loop van dit jubileumjaar op diverse plaatsen tentoonstellingen worden georganiseerd. Hij vraagt om medewerkers voor toezicht. Aanmelding kan plaatsvinden bij hem of de heer Van Sloten. De heer Martens merkt op dat ons gedurende de afgelopen 50 jaar veel leden zijn ontvallen. Hij vraagt zich af of daar niet wat aandacht aan kan worden besteed, bijv. in het mededelingenblad. Tenslotte deelt de heer Luteijn mede, dat de heer Wallenburg veel krantenknipsels over Zeeland heeft nagelaten. Deze worden gebundeld en per regio van een catalogus voorzien. Hij is voornemens in de najaarsvergadering de catalogus over Noord-Zeeland aan Stad en Lande aan te bieden. 6. Pauze De voorzitter sluit het huishoudelijk gedeelte van de vergadering af en kondigt de pauze aan, waarna de heren E. Homburg en J. Schot een lezing zullen houden over „De geschiedenis van de meekrapnijverheid op Schouwen- Duiveland". 7. Lezing E. Homburg en J. Schot Voor het verslag van deze lezing wordt verwezen naar de afzonderlijke bijlage (opgenomen in het mededelingenblad no. 63 van januari 1989). 8. Sluiting Na de voordracht van de heren Homburg en Schot dankt de voorzitter beide inleiders voor hun boeiende lezing, de leden voor hun aanwezigheid en inbreng en sluit hij de vergadering. Bezoekt het gevestigd te Dreischor, Mr. P. Moggestraat. Geopend gedurende de zomermaanden dagelijks van 13.30-16.30 uur, behalve 's zondags. Buiten de zomermaanden, met name voor groepen, na telefoni sche afspraak met mevr. Slager-Steenland te Dreischor (tel. 01112-1579). Donateurs (minimumbijdrage f 5,-) op vertoon van kaart gratis toegang. 43

Stad en lande | 1989 | | pagina 21