Met dank aan.... Yrijwillig(st)ers gevraagd Legaat Dhr. en mw. C. v. d. Salm-M. Quist, Molukkenstraat 17, Delft Mw. M. Schulz, Van Goudoeverstraat 179, Gorinchem Dhr. J. P. W. C. Stols, Jan Verhoeffstraat 8, Brouwershaven Dhr. L. M. v. d. Werf, Molenweg 39, Oosterland Bedankt heeft de heer J. de Jonge te Ouwerkerk. Overleden zijn de heren C. Berrevoets, A. P. Geluk en H. R. de Vries, allen woonachtig te Zierikzee. Er kwamen tien verhuisberichten binnen. Langs deze weg wil ik alle commissieleden die geholpen hebben bij de realisatie van de tentoonstelling „Kleine Schatten van Schouwen-Duiveland" hartelijk danken voor het vele werk dat zij hebben verzet. De expositie moest diverse keren verplaatst worden en weer opgesteld en ingericht in Zierikzee, Haamstede, Bruinisse, Brouwershaven en nu weer in de Openbare Bibliotheek De Stolpe te Zierikzee. Tevens wil ik hierbij al degenen die één of meerdere kernen toezicht gehouden hebben bij de expositie van harte danken voor hun inzet. Zonder hulp van alle vrijwilligers zou deze expositie nooit tot stand zijn gekomen. De voorzitter van de jubileumcommissie van Stad en Lande, P. F. Vleugel De Stichting Kadastrale Atlas Zeeland houdt zich bezig met de uitgave van de oudste kadastrale gegevens, met bijbehorende kaarten (1832), Inmiddels zijn twee delen verschenen, respectievelijk twee in voorbereiding. Om te komen tot bewerking van de oudste kadastrale leggers van Schouwen-Duiveland is de stichting op zoek naar één of meer vrijwillig(st)ers, die bereid zijn hun medewerking aan dit projekt te verlenen. Het bezit van een personal-computer is daarbij van belang, maar geen voorwaarde. Nadere inlichtingen worden graag verstrekt door de heren H. Uil (streekarchivaris, tel.: 01110-13151, kantoor, of 01110-14562, privé) of drs. O. W. Hoogerhuis (provinciaal inspecteur der archieven, tel.: 01180-31486). Aanmelding graag vóór 1 oktober 1989 bij één van de genoemden. Van notaris Mr. W. H. Klaassen ontvingen we bericht dat wijlen de heer A. P. Geluk te Zierikzee in zijn testament aan onze vereniging een bedrag van 1000,heeft gelegateerd. We gedenken de legator in dankbaarheid. 93

Stad en lande | 1989 | | pagina 31