Nieuwe leden De volgende nieuwe leden konden sinds de opgave voor Mededelingenblad nr. 66 worden ingeschreven: Dhr. C. G. W. van Aken, Teelinckstraat 2, Zierikzee Dhr. H. F. Blankert en mw. M. C. A. Blankert-Gudde, Albert Plesmansingel 33, 's-Hertogenbosch Dhr. R. Bolderman, Molenstraat 64, Brouwershaven Mw. H. Bouwens-v. d. Klift, Steenbank 2, Zierikzee Dhr. en mw. D. J. Brandenburg, Arnhemse Bovenweg 33-203, Zeist Stichting Genealogisch Centrum Zeeland, Wijngaardstraat 3, Goes Mr. D. P. de Graaf, Oosterscheldelaan 16, Haamstede Dhr. M. A. Groenendijk, Oesterstraat 5, Zierikzee Dhr. C. Karman, De Beemd 14, Veldhoven Dhr. S. J. P. Jumelet, Dorpsweg 28, Bruinisse Dhr. en mw. C. J. v. d. Klooster-Sonsbeek, Steenweg 14, Burgh-Haamstede Dhr. G. J. M. Koelemij, Wandeling 8, Zierikzee Ds. E. P. Kuin, Haneweg 7, Ouwerkerk Dhr. J. Leene, Laone 39, Renesse Fam. W. J. J. van Lent, Van Beuningenlaan 6, Maarsbergen Dhr. A. Meuldijk, Prof. Zeemanstraat 41, Zonnemaire Dhr. S. van der Meij, 7 Thorley Gardens, Pyrford/Woking, Surrey, Engeland Dhr. Ian S. Muller, Marnixstraat 273-1, Amsterdam Dhr. I. S. Padmos, Hoogenboomsweg 3, Scharendijke Dames E. M. en M. Slager, Ring 40, Ouwerkerk Mw. M. C. Tempel-Penning, Burg. Bollelaan 21, Burgh-Haamstede Dhr. G. Toxopeus, Jan Verhoeffstraat 10, Brouwershaven Dr. W. Th. Trouerbach, Alb. Cuypsingel 272, Dordrecht Dhr. A. Verton, Verrenieuwstraat 30, Zierikzee Dhr. en mw. M. J. Walraven-Den Hollander, Schelphoekstraat 4, Zierikzee Dhr. G. C. M. Wansink, Manhuisstraat 15, Zierikzee Waterschap Schouwen-Duiveland, Havenpark 40, Zierikzee Bedankt hebben de heren R. de Jonge te Voorst en A. A. de Wit te Ouwerkerk en de fam. Veen-Lampe te Haamstede. Overleden zijn de heren M. C. v. d. Bout te Goes, H. A. Bremekamp te Scharendijke, C. J. Cournou te Zierikzee, F. W. Henderson te Haamstede en J. Louwerse te Dreischor. De Redactie van Omroep Zeeland zenden wij ook ons Mededelingenblad. Er werden 11 adreswijzigingen geregistreerd. Wilt u s.v.p. elke wijziging in adres of tenaamstelling opgeven? 164

Stad en lande | 1990 | | pagina 46