Nieuwe statuten ter inzage Landbouwmuseum Schouwen-Duiveland Omdat het in 1977 vastgestelde huishoudelijk reglement enkele jaren geleden enige aanpassing behoefde werd een nieuw ontwerp gemaakt. Daarbij bleek dat de statuten (eveneens van 1977) niet meer aan verschillende inmiddels gewijzigde inzichten voldeden. Oud-notaris W. L. Blindenbach heeft vervolgens een geheel herzien ontwerp gemaakt dat door het bestuur na enig overleg is aanvaard. Het bevat geen wezenlijk nieuwe elementen ten aanzien van het doel en het funktioneren van de vereniging. Volgens de geldende statuten dient het voorstel tot statutenwijziging in de oproeping voor de algemene vergadering (die gehouden zal worden op 9 november a.s.) woordelijk worden vermeld. Met de verschijning van het volgende Mededelingenblad, omstreeks 1 oktober a.s., zal het voorstel aan alle leden worden toegezonden. Vooruitlopende hierop zal het ontwerp bij de secretaris, de heer A. Leijdekkers, Visstraat 4, Zierikzee, vanaf begin september ter inzage liggen, echter alleen na telefonische afspraak (01110-14705). Eventueel ook bij de heer J. L. van Sloten, Touwbaan 10, Zierikzee, (tel. 12421). De leden wordt zodoende gelegenheid gegeven zich met eventuele bezwaren tot het bestuur te wenden, opdat de discussie op de ledenvergadering zoveel mogelijk beperkt kan blijven. Op verzoek kunnen ontwerp-statuten en - huishoudelijk reglement t.z.t. tegen kostprijs (f 6,75) door de secretaris worden toegezonden. Dit geldt ook voor de thans geldende. Bezoekt het gevestigd te Dreischor, Mr. P. Moggestraat. Geopend gedurende de zomermaanden dagelijks van 13.30-16.30 uur, behalve 's zondags. Buiten de zomermaanden, met name voor groepen, na telefoni sche afspraak met mevr. Slager-Steenland te Dreischor (tel. 01112-1579). Donateurs (minimumbijdrage f 5,-) op vertoon van kaart gratis toegang. 195

Stad en lande | 1990 | | pagina 33