Nieuwe leden De hieronder vermelde personen konden sinds de vorige opgave in nummer 69 als nieuw lid worden geboekt: Dhr. P. P. H. Alkemade, Sweelinckplein 83, 's-Gravenhage Dhr. J. F. Bethlehem, De Warren 1, Woudsend Dhr. U. H. M. Bodbijl, Margrietstraat 10, Burgh-Haamstede Fa. Gebr. Boot, Steurswekken 1, Burgh- Flaamstede Dhr. PI. Bouwman, Dorpshuisstraat 2, Serooskerke Mw. Nannie de Bruine, Mr. P. Moggestraat 51, Dreischor Dhr. B. de Groot, Oudestraat 9, Bruinisse Dhr. J. Flagesteijn, Dkt. Wortmanstraat 12, Noordgouwe Dhr. A. van het Floofd, Zandweg 3, Burgh-Haamstede Dhr. en mw. A. A. van Leeuwen, Werckendetstraat 4, Zierikzee Dhr. W. J. v. d. Male, Weststraat 17, Nieuwerkerk Dhr. G. A. Moelker, Slikweg 7, Kerkwerve Mw. C. Romijn, Elkerzeeseweg 58, Scharendijke Dr. A. H. Stolk, Trambaan 9, Zonnemaire Dhr. en mw. P. A. Stoon-Brusse, Hoge Hilleweg 21a, Burgh-Haamstede Dhr. A. T. van Veen, Oude Havenweg 9, Burgh-Haamstede Dhr. B. van der Wekken, Heuvelsweg 3, Kerkwerve Er werden in de afgelopen periode zeven verhuismeldingen verwerkt. Willen alle leden die verhuizen dit s.v.p. doorgeven aan het secretariaat of aan het redactieadres? Tegenover deze aanwinst staat het bedanken van mw. H. Bouwens-v. d. Klift te Zierikzee, jhr. W. C. M. de Jonge van Ellemeet te Wassenaar, dhr. J. K. Joppe te Zierikzee, dhr. H. J. van Neutegem te Zwijndrecht en mw. N. v. d. Vate-Joppe te Zierikzee. Overleden zijn dhr. A. P. van Burgh te Bosschenhoofd, mw. E. van Eldik-Schulz te Zierikzee, dhr. P. Kostenbroek te Zonnemaire en mr. J. Moolenburgh te Middelburg. Vergeet niet de jaarvergadering op 12 april a.s. te bezoeken, met een interessante lezing (zie bijgesloten uitnodiging). 256

Stad en lande | 1991 | | pagina 46