Nieuwe leden Het aantal nieuw geboekte leden bedroeg sedert de opgave in het vorige nummer 23. Het zijn: Heemkundige kring De Bevelanden, Wijngaardstraat 3, Goes (secr.) Fam. P. van Beveren, Deestraat 10, Bruinisse Drs. C. A. Bol, Haven Noordzijde 24, Brouwershaven Mw. M. H. Boogaart-Geerlings, Cypresweg 8, Burgh-Haamstede Dhr. L. Dijksman, Ringdijk 5, Scharendijke Dhr. M. C. van Felius, Oosthoek 6, Piershil Dhr. M. Haringman, Thorbeckelaan 4, Dongen Dhr. P. J. Huijbrecht, De Kanterlaan 14, Zierikzee Fam. Chr. Karelse, Torenweg 49, Burgh- Haamstede Fam. R. Keizer, St. Joostweg 2, Schuddebeurs Dhr. C. v. d. Linde, Verrenieuwstraat 28, Zierikzee Dhr. en mw. J. I. M. Luyben-Den Boer, Rijksweg 16, Oosterland Mej. C. Luyben, dhr. F. Luyben, mej. G. Luyben, idem Dhr. W. van Meerten, Burgem. M. Bollelaan 12, Burgh-Haamstede Fam. Mol-Kleinepier, Calandweg 2, Zierikzee Dhr. L. de Oude, Oesterstraat 5, Zierikzee Mw. J. J. Peters-de Graaf, Manhuisstraat 7, Zierikzee Dhr. G. Richmond, Nieuwe Haven 97, Zierikzee Fam. J. K. Swaters-Koevoets, Sint Domusstraat 14, Zierikzee Dhr. en mw. L. A. Tange, Oesterstraat 23, Zierikzee Dhr. en mw. A. J. J. van der Valk-Quist, Rogakker 3, Lunteren. Bericht van overlijden sinds de opgave in het vorige nummer werd ontvangen van de heren A. L. Bakker te Oosterland, W. Bontkes te Burgh-Haamstede, Drs. J. Geers te Middelburg, C. A. Kohschulte te Renesse, Dr. W. Ploeg en F. van Slooten te Zierikzee en A. van der Weele te Rotterdam. Opgezegd hebben sindsdien 9 leden. Er werden 5 verhuismeldingen ontvangen. Dringend verzoek: elke verhuizing s.v.p. direkt doorgeven aan het secretariaat of aan het redactie-adres! 355

Stad en lande | 1992 | | pagina 23