Stad en Lande Vereniging van Schouwen-Duiveland Fam. A. C. Goudswaard, Sloestraat 48, Zierikzee Dhr. en nrevr. W. den Haan, Klaverstraat 36, Scharendijke Jhr. Mr. H. G. van Holthe tot Echten, Rooiedal 12, Burgh - Haamstede Mevr. A. M. W. Holty, Dam 19. Zierikzee Mevr. Van het Hoofd - Sluis, Zandweg 3, Burgh - Haamstede Dhr. J. Hoogstrate, Calandweg 35, Zierikzee Dhr. B. Joppe, Lauriergracht 80, Amsterdam Dhr. J. Lobbezoo. Havenstraat 29, Woerden Dhr. J. C. Peters, Manhuisstraat 7, Zierikzee Fam. B. Plugge - Tuitman, Groeneweg 15. Noordgouwe Dhr. J. van Putten, Bernhardstraat 20. Burgh - Haamstede Fam. Rademaker, De Roterij 9, Burgh - Haamstede Fam. W. van Riezen, Zach. Jansestraat 17, Amsterdam Dhr. T. C. J. Sluijter, Repel 7, Burgh - Haamstede Mevr. W. C. Steutel, Burghseweg 41. Burgh - Haamstede Fam. Stock. Ridderweg 2. Serooskerke Fam. H. van der Tuin, Zuiddijk 16. Noordgouwe Mevr. M. Verseput - Stevense, Zuidweg 1, Zonnemaire Dhr. L. Verton jr.. Havenplein 11Zierikzee Fam. A. C. W. van der Vet, Scholderlaan 3, Renesse Wij ontvingen bericht van overlijden van de leden mevr. Wiebols te Zierikzee en de heren P. André de la Porte te Oosterbeek, J. Baas, R. ten Kate en A. Bilius te Zierikzee en M. J. ten Haaf te Sint Jansteen. Opgezegd hebben wegens vertrek mevr. Terwogt en dhr. Zwartsenburg te Zierikzee en de fam. Wols te Haamstede, en om andere redenen mevr. Klompe - van Gorsel en de heren L. A. Blommaert en R. Huneman te Zierikzee, A. A. v. d. Berge te Middelharnis, P. E. J. Bleijenberg te Brouwershaven, G. de Gruijter te Westenschouwen, C. v. d. Haven te Haamstede. H. Innemee te Apeldoorn en J. Leene te Renesse. Opgericht 1939 Het doel der vereniging is in de meest uitgebreide zin: a. bevorderen en behoud van de stedelijke en landelijke schoonheid in het werkgebied; (dit omvat alle gemeenten van Schouwen-Duiveland) b. bevorderen van de kennis van dit gebied; c. bestuderen van de levensomstandigheden, gewoonten en gebruiken van de mensen die dit gebied bewonen of bewoond hebben. (Artikel 4 van de statuten, vastgelegd in een notariële akte, verleden te Zierikzee op 24 oktober 1991 Bestuur: H. Doeleman Hzn. (voorzitter) J. Kloosterziel (vice-voorzitter) A. Leijdekkers (secretaris/penningmeester) P. F. Vleugel (2e secretaris) Mevr. S. H. Eggink (2e penningmeester) Mevr. R. D. Korstanje Mevr. C. W. Deurloo J. Beijersbergen J. A. Brandenbarg M. K. Romeijn J. L. van Sloten Secretariaat: Visstraat 4 - 4301 CC Zierikzee telefoon 01110- 14705 Kontributie 25,per jaar, huisgenootleden 3,p.j. Gironummer 390482 t.n.v. penningm. Ver. Stad en Lande te Zierikzee.

Stad en lande | 1993 | | pagina 31