Vereniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveland Secretariaat: Visstraat 4 4301 CC Zierikzee Telefoon 01110-14705 Zierikzee, maart 1993 Aan de leden, UITNODIGING voor onze voorjaarsvergadering, te houden op vrijdag 16 april 1993 om 19.30 uur in de Concertzaal van restaurant „Mondragon" te Zierikzee, ingang Paardenstraat. 1. Opening. 2. Ingekomen stukken en mededelingen. 3. Verslag ledenvergadering van 27-11-1992 (zie Mededelingenblad). 4. Verslag kascommissie. 5. Rekening en verantwoording (zie ommezijde). 6. Benoeming lid kascommissie. Benoeming van, of aanvulling tot twee leden en twee plaatsvervangende leden (art. 35 lid d der statuten) 7. Verkiezing bestuursleden. Dhr. Ing. J. Kloosterziel, vicevoorzitter, is aftredend en herkiesbaar. Dhr. A. Leijdekkers, secr./pennm., is aftredend en herkiesbaar. Dhr. M. K. Romeijn, is aftredend en herkiesbaar. Dhr. Ir. J. L. van Sloten is tussentijds aftredend en niet herkiesbaar. Door het bestuur voorgedragen als nieuw bestuurslid: Dhr. C. L. v. d. Linde, Hoofd Gemeentewerken te Zierikzee. Krachtens de statuten (art. 18 lid 2) kunnen vijftien leden tot vijf dagen vóór de dag waarop de vergadering zal worden gehouden schriftelijk per vacature één kandidaat voorstellen, wiens naam dan ter vergadering bekend zal worden gemaakt. 8. Rondvraag. 9. PAUZE, met gelegenheid diverse uitgaven van de vereniging aan te schaffen als jaarboeken, foto brochures „Kleine Monumenten", Oude Veldnamen, vroegere nummers Mededelingenblad, bandjes: „het Lied van ons Eiland" en de bundel „Veraelen van Burgh tot Bru". Hierna krijgt de heer C. Slager het woord, schrijver van het pas verschenen boek: „De Ramp een reconstructie". Het boek verwoordt de bandopnamen van gesprekken met bewoners die de ramp aan den lijve hebben meegemaakt. Met name de omstandigheden destijds op „het vergeten eiland" zullen de aandacht krijgen. De ramp bleek een breekpunt te zijn voor de ontwikkeling van ons ex-eiland en voor hen die het bewonen. AGENDA 10. Sluiting. Namens het bestuur, de secretaris.

Stad en lande | 1993 | | pagina 5