Duiveland Mutaties ledenbestand Op Brouwershaven verkoopcijfers. Deze zijn er de reden van dat wij moeten overwegen de verkoopprijzen te verhogen en anderzijds bezuinigingen door te voeren. De laatste verhoging van de verkoop prijs - van f. 22,50 naar f. 25,(ledenprijs) - dateert van 1990. Daarnaast zullen ook andere mogelijkheden onderzocht en benut moeten worden om de verkoop te stimuleren of andere financiële bronnen aan te boren. Deze maatrege len zijn nodig om ook in de naaste toekomst de Kroniek te kunnen laten verschijnen. De jaargangen 1976. 1978 en 1981 - 1985 zijn uitverkocht. Van de jaren 1980 - 1984 zijn nog exemplaren verkrijgbaar bij Boekhandel De Vries te Zierikzee. Van de uitverkochte jaargan gen hebben wij een klein aantal in voorraad ge houden ten behoeve van de verkoop aan wetenschappelijke instellingen. In 1993 verscheen in de vorm van een brochure het artikel van dr. P. Stuart over Nehalennia, verschenen in de Kroniek - 1992. Dit betreft een uitgave van de Zierikzeese musea. dr. J. A. Brandenbarg. voorzitter H. Uil, secretaris Wij waren kort van huis en zagen de brede mond van de overkant de onderlip van het water aan de dunne bovenlip van land. Nieuwe leden: Dhr. M. A. van der Have Dhr. P. M. Struijk Dhr. J. H. Simmelink te Leiderdorp te Zierikzee te Oosterland Hoewel het zijn afstand bewaarde. het grijs, omvangrijk gezicht van de dag, nam het ons op van alle kanten met beneveld verstand in gedachteloos licht. Van Duiveland schouwde de aarde; in haar blikveld geladen aken. drijfplastic. hout, wijze wierbaarden: materie, materie van geen gewicht. Opgezegd hebben: College van B. en W. te Burgh - Haamstede Dhr. O. Boersma Mw. H. A. Klip te Nieuwerkerk Mw. F. M. Veldhof - Kagenaar te Goes Dhr. J. A. de Wilde te Zierikzee Mw. D. S. Lysen-Beerens te Lochem(per 1/95) Dhr. A. P. M. T. Bruijs te Den Haag (per 1/95) Dhr. G. J. van Es te Zierikzee Door Ed Leeflang, uit: Kruispunt 97. Uitgeschreven: Dhr. Joz. H. Goorden Dhr. J. R. Koning Dhr. A. F. M. Lokker Dhr. G. Richmond te Schilde (België) te Zierikzee te Schiedam te Zierikzee Brouwershaeven is 'n stad. 't Is 'n stad van steenen. Daer is vanzeleven 'n paerd verbrand. Ze kluve nu nog an de beenen. Overleden: Mw. H. der Weduwen - Goemans te Dreischor Mw. Kolff - Beelaerts van E. te Wassenaar Een spotliedje uit: Kinderversjes en volksliede ren uit Zeeland, samengesteld door E. J. van den Broecke - de Man. 496

Stad en lande | 1994 | | pagina 22