Mutaties ledenbestand In het vorige Mededelingenblad is een storen de fout geslopen; bij de namen van de overle denen werd de naam van Dr. A. de Vin ver geten te vermelden. En bij de opzeggingen werd abusievelijk vermeld Mevrouw G. de Vin-Kruit. Wij laten u hierbij weten, dat me vrouw G. de Vin-Kruit haar lidmaatschap niet heeft opgezegd en lid blijft van onze vereni ging. Voor deze storende omissie bieden wij onze verontschuldigingen aan. Nieuwe leden: Mw. H. J. Doeleman Mw. C. C. de Vrieze Dhr. W. L. Dijkstra Fam. C. Vehmeyer Fam. J. Jaspers Fam. H. J. Gast- van der Wekken Fam. P. M. L. Beenen Fam. P. J. Noordermeer Stich. Westerschouwen Kultureel Dhr. B. C. Matthijsse Mw. W. P. van Rees Dhr. C. J. Boot Mw. H. Bakker Fam. J. Malepaard Fam. M. Saman Fam. J. A. Beye Fam. J. W. Dieleman te Utrecht te Burgh-Haamstede te Bruinisse te Burgh-Haamstede te Oosterhout te Brouwershaven te Nieuwerkerk te Amsterdam te Burgh-Haamstede te Zierikzee te Burgh-Haamstede te Burgh-Haamstede te Zierikzee te Amsterdam te Ellemeet te Oosterland te Zierikzee Dhr. M. J. Faasse Dhr. M. de Boer Fam. N. A. Nieland Dhr. C. van Oosterom te Kamperland te Burgh-Haamstede te Burgh-Haamstede te Burgh-Haamstede Fam. J. P. ten Hoeve-Jumelet Opgezegd hebben: Fam. F. Kik Dhr. P. Kaashoek Dhr. H. A. van Felius Mw. J. A. van Kooten Dhr. F. G. Scherjon Drs. G. J. M. Koelemij Dhr. H. Dijkhuizen Dhr. A. Gerards Overleden: Frl. M. C. Doeleman Dr. A. de Vin te Castricum te Oosterland te Nieuwerkerk te Zierikzee te Zierikzee te Leeuwarden te Zierikzee te Dreischor te Zierikzee te Oberglatt (Zwit.) te Zierikzee 548

Stad en lande | 1995 | | pagina 40