Mutaties ledenbestand Nieuwe leden Dr. R. A. van Hogezand te Leiderdorp Ver. vrienden van de museumhaven te Zierikzee Dhr. T. de Gelder te Burgh-Haamstede Mw. Everaart-Verduyn den Boer te Zevenhuizen Fam. J. J. W. A. Mijs Fam. Van Sluis Fam. Eekhout Fam. G. M. van der Bijl Dhr. M. C. H. Buné Fam. L. J. Droppert Dhr. P. F. Vis Dhr. J. de Koeijer Dhr. M. v.d. Wekken Dhr. L. Lernsom Dhr. H. Geluk Dhr. D. J. Schutte Fam. Vermeer Dhr. A. Goense Dhr. M. J. Bom Dhr. O. Griffioen Dhr. R. C. de Zoete Dhr. A. W. Jonker Dhr. H. Landegent Dhr. Joh. v.d. Vaate Dhr. F. H. Fonteine Dhr. N. A. Dambruin Dhr. N. A. Dambruin sr. Dhr. C. J. v.d. Graaf Dhr. D. Mooijaart Dhr. D. Meulblok Dhr. C. A. Hoorweg te Den Bommel te Nieuwerkerk te Dreischor te Zonnemaire te Schuddebeurs te Dreischor te Zonnemaire te Zonnemaire te Kerkwerve te Ellemeet te Ellemeet te Renesse te Noordwelle te Noordwelle te Serooskerke te Serooskerke te Burgh-Haamstede te Burgh-Haamstede te Burgh-Haamstede te Brugh-Haamstede te Burgh-Haamstede te Burgh-Haamstede te Burgh-Haamstede te Burgh-Haamstede te Burgh-Haamstede te Burgh-Haamstede te Burgh-Haamstede Afgevoerd Dhr. J. Dekker Mw. E. M. Slager Dhr. B. Timmerman Dhr. M. J. Krijnse Locker te Renesse Dhr. A. T. van Veen te Burgh-Haamstede Opgezegd Mw. J.Jaensch te Middelburg Mw. F. J. van Paassen-v.d. Poel te Zierikzee Mw. v.d. Zande te Burgh-Haamstede Fam. J. M. W. v.d. Steenhoven te Renesse Overleden Mw. J. H. Boot-Fokker Dhr. A. Leijdekkers te Goes te Zierikzee Mevr. C. Arkenbout-v.d. Hoeve te Burgh-Haamstede Dhr. J. H. de Hoop te Burgh-Haamstede Mw. A. Paupper-Jonker te Hildisrieden(Zw.land) Mw. Slager-Thierry te Nieuwerkerk Fanr. A. A. v.d. Berge te Burgh-Haamstede Mw. H. A. J. Hage-van Thoor te Kapelle Mw. J. Leijdekkers-v.d. Vate te Zierikzee 1 februari 1953 in wilde horden stormen ze aan de baren om kruivend met de storm te paren in het nachtzwarte donker... en doen in de orgie van het gebeuren de dijken scheuren... storten zich in het lage land. dat hulpeloos, onvoorbereid stervend zwicht voor hun majesteit bij het matte licht van de februarimorgen wordt de oogst geborgen... de ebbe voert ze weg van hun gekwelde grond: de mens, het dier. het goed... hij spoelt ze door de dijken wond' met vlijt...! en spuwt ze uit in de oneindigheid der zee en van de tijd zierikzee, januari 1983 Ad Leijdekkers t te Heerhugowaard te Zierikzee te Zierikzee 596

Stad en lande | 1995 | | pagina 32