KRONIEK 1996 EXTRA EDITIE. In elke boekenkast een kroniek In elke boekenkast een kroniek In liet voorjaar van 1996 verschijnt een extra editie van het jaarboek van de Vereniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveland:de Kroniek van het Land van de Zeemeermin (Schouwen-Duiveland). Waarom een extra editie van het jaarboek? Zoals bekend wordt op 1 januari 1996 het Waterschap Schouwen-Duivelandopgeheven in verband met de fusie van de waterschappen. Op 13 december 1995 wordt ter gelegenheid van het opheffen van het Waterschap Schouwen-Duiveland een symposium gehouden. De lezingen bij dit symposium worden in de vorm van een extra uitgave van de kroniek uitgegeven. Deze extra editie is fraai geïllustreerd met talrijke foto's, kaarten en tekeningen Inhoud Mevr. A.P. de Haan, Voorwoord. F. Beekman: De duinen 'annex den Lande van Schouwen'. H. Uil: Polder-en waterschapsbesturen op Schouwen-Duiveland. Van diversiteit naar eenheid. Dr. F. Thissen: Schaalvergroting; achtergronden en de gevolgen voor bewoners. Drs. M.C. Verburg: 1953, Het keerpunt voor Schouwen-Duiveland. W. van Gilst: 'n Waeterschapspraetje. De extra editie van de kroniek is in het voorjaar van 1996 verkrijgbaar bij de penningmeester van de commissie jaarboek, Meelstraat 49. 4301 EB Zierikzee. Telefoon 01 11-420237 en bij de boekhandel. Leden van Stad en Lande kunnen op de ledenvergadering op vrijdag 12 april 1996 de kroniek bekomen. Deze extra kroniek kan besteld worden door inzending van de intekenkaartaan de vereniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveland,Postbus 70, 4300 AB Zierikzee. De prijs voor leden bedraagt 17.50 per exemplaar. Bij toezending wordt 6.— portokosten in rekening gebracht. Betaling indien mogelyk graag per girobetaal kaart. Ook oudere de jaargangen van de kroniek zijn nog verkrijgbaar. Kijkt u eens in uw boekenkast of u alle jaargangen compleet hebt. Tot slot wijzen wij u graag op de mogelijk om een abonnement op de kroniek te nemen. Elk jaar wordt een exemplaar voor u gereserveerd en eventueel toege zonden. Zie nevenstaande intekenkaart. In elke boekenkast een kroniek In elke boekenkast een kroniek

Stad en lande | 1996 | | pagina 10