Ledenmutaties groot en draagt een rentecoupon van 4%. Verheugend is dat er in 1996 nauwelijks cou pons verzilverd werden, zodat de rentelast te verwaarlozen is. Teleurstellend is te melden, dat de Provincie Zeeland nog steeds (medio januari) geen besluit heeft genomen inzake de restauratiesubsidie aanvraag. Deze werd reeds in 1994 ingediend! In juni bij de opening zijn wel enkele hoopge vende woorden door provinciale bestuurders uitgesproken. Stichting Goemanszorg Beheer is een „Monumenten" stichting en heeft tot doel mee te helpen de monumenten op Schouwen- Duiveland in stand te houden. Verzoeken tot herstel van waardevolle panden zullen door het bestuur welwillend in behandeling worden ge nomen. Het stichtingsbestuur hoopt zo een waardevolle bijdrage te kunnen leveren aan de instandhouding van hef culturele erfgoed op Schouwen-Duiveland. Het bestuur van de stichting bestaaat uit een vertegenwoordiger van het Streek- en Landbouwmuseum, de gemeente Schouwen- Duiveland en de Vereniging Stad Lande, re spectievelijk de heer M. K. Romeijn, mevrouw A. P de Haan, voorzitter en de heer H. Doeleman, secretaris/penningmeester. Nieuwe leden Fam. H. A. Rierink te Rotterdam Gemeente Schouwen-Duiveland te Zierikzee Fam. J. de Ruyter te Kerkwerve Fam. J. A. Kommer te Noordwelle Mevr. M. Nieuwenhuijse- Kleppe te Wemeldinge Ver. „Slot Haamstede" te Naaiden Fam. C. Fiere te Hilversum Mevr. T. van Duren te Zierikzee Fam. N. A. Meerkerk te Nieuwerkerk Mevr. A. J. G. Bol- van Valkenburg te Brouwershaven Mevr. J. van der Wekken- den Boer te Kerkwerve Dhr. J. Meyerink te Burgh-Haamstede Fam. J. G. Hoogenraad te Burgh-Haamstede Fam. P. B. de Bruine te Brughsluis Fam. M. Loxharn te Zierikzee Mevr. J. Wagenvoort te Zierikzee Dhr. D. van der Wekken te Zierikzee Dhr. P. M. Flikweert te Nieuwerkerk Dhr. J. J. van de Hoef te Scharendijke Fam. M. van der Steen te Burgh-Haamstede Mevr. C. Rooze te Ellewoutsdijk Fam. L. Jonker-van Burgh te Gilze Dhr. W. Schraver te Zoetermeer Dhr. J. van der Schelde College van B. en W. Bibl. Stichting VMC Zeeland Dhr. H. Warburg te Hilversum te Bruinisse te Middelburg te Son Dhr. T. de Gelder Dhr. J. G. Jonker Fam. Remmerswaal College van B. en W. te Burgh-Hamsteede te Amsterdam te Burgh-Haamstede te Zierikzee Streekarch, Sch.-Duiv. en St. Phil, te Zierikzee Dhr. J. M. Bevelander te Zierikzee Mevr. J. van Dommelen- Koopman te Nieuwerkerk College van B. en W. te Nieuwerkerk College van B. en W. te Scharendijke College van B. en W. te Burgh-Haamstede Fam. A. Rotteveel te Zierikzee Dhr. L. Lemsom te Ellemeet Dhr. C. A. Hoorweg te Burgh-Haamstede Wij ontvingen bericht van overlijden van: Mevr.J. Hanse-Fluijt te Middelburg Mevr. W. G. de Jonge te Munnekezijl Mevr. van Aken te Zierikzee Opgzegd hebben: Dhr. L. van der Mark te Brouwershaven Het vervolg van de serie over het Drieko ningenklooster in Zierikzee, van de hand van de heer van der Sneppen, nemen we wegens plaatsgebrek pas in het volgende nummer op. 24

Stad en lande | 1997 | | pagina 30