Vereniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveland Secretariaat: postbus 70. 4300 AB Zierikzee. Telefoon 0111-417941. Zierikzee. maart 1997. Aan de leden en belangstellenden. Het bestuur van de Vereniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveland nodigt U uit tot het bijwonen van de vooijaarsvergadering. welke gehouden wordt op donderdag 24 april 1997 in de Concertzaal van Restaurant Mondragon, Paardenstraat te Zierikzee. Aanvang 19.30 uur. 1Opening door de voorzitter. 2. Vaststellen verslag ledenvergadering van 22 november 1996 zie mededelingenblad nr. 88 3. Ingekomen stukken. 4. Mededelingen van de voorzitter. 5. Verslag van de kascommissie. 6. Rekening en verantwoording van de penningmeester. 7. Benoeming van een lid en een plaatsvervangend lid van de kascommissie. 8. Verkiezing van bestuursleden. Aftredend en herkiesbaar zijn de heren ing. J. Kloosterziel. C H. van der Linde en J. van Loo. Op eigen verzoek aftredend mevrouw drs E.J.M. van der Doe- van der Geest en niet herkiesbaar. In haar plaats stelt het bestuur voor mevrouw J.M. Wagenvoort in het bestuur te benoemen. Op grond van de statuten artikel 18, lid 2 kunnen vijftien leden voor 19 april 1997 schriftelijk per vacature een kandidaat stellen, wiens naam op de vergadering bekend zal worden gemaakt. 9. Rondvraag. 10. Sluiting. Pauze. In de pauze is het mogelijk publicaties van de Vereniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveland Na de pauze: Voordracht door de heer J.G. van Zwieten over het onderwerp Ontwerp Streekplan Zeeland Hierbij zullen de delen die Schouwen-Duiveland betreffen speciale aandacht krijgen. De heer van Zwieten is in de Gedeputeerde Staten van Zeeland belast met de ruimtelijke ordening. Door meerdere leden van het bestuur en de Planologische commissie is het ontwerp bestemmingsplan grondig bestudeerd, zodat een levendige discussie is te verwachten. Ook van de zijde van de andere aanwezigen wordt een actieve deelname aan de discussie verwacht. NB. Betreffende punt 8. Mevrouw van der Doe zal haar activiteiten in de vereniging voortzetten als lid van de redactie van het mededelingenblad. De candidaat voor het bestuur mevrouw Wagenvoort is directeur van de openbare bibliotheek van Schouw en-Duiveland. Met vriendelijke groet, namens het bestuur. AGENDA: te kopen. H.J. van't Haaff secretaris'

Stad en lande | 1997 | | pagina 5