lingen. Hij pleit voor kwaliteitsverbetering. Dhr. Doeleman vreest dat de kwantiteit de kwaliteit onder druk zal zetten. Dhr. Van Zwieten stelt dat in deze discussies iedereen gelijk heeft. We moeten echter nuchter blijven en met elkaar blijven praten. Tot slot spreekt dhr. Van der Tuin zijn verontrus ting uit met betrekking tot het middengebied van het Grevelingenmeer. Het streekplan geeft hier de mogelijkheid tot uitbreiding van de recre atie. Dhr. Van Zwieten wijst er op dat de natuur voorop staat in dit gebied, maar men moet in beperkte mate ook van de natuur kunnen genie ten. Bijvoorbeeld door het aanleggen van fiets en wandelpaden. Er komen beslist geen cam pings. Aan het eind van de vergadering dankt de voor zitter, dhr. Doeleman, dhr. Van Zwieten voor zijn heldere uiteenzetting van het Ontwerp Streekplan Zeeland. Hij onderschrijft de dank met het overhandigen van de Kroniek 96. Tot slot dankt hij de aanwezigen en wenst hen allen wel thuis en tot weerziens op de najaars vergadering op 21 november te Bruinisse. Joop van Loo De volgende aflevering in de serie over de lotgevallen van de reguliere kanunnikessen van Augustinus uit het Driekoningen klooster in Zierikzee laat nog even op zich wachten. De auteur Paul R. M. van der Sneppen is met een nieuw onderzoek bezig. Ledenmutaties Nieuwe leden Dhr. E. Moolenburgh te Zoetermeer Fam. C. Eilers te Burgh-Haamstede Dhr. jhr. mr. N. J. Westpalm van Hoorn te 's-Gravenhage Mw. J. S. Dieleman te Zierikzee Fam. M. Verhagen te Brouwershaven Dhr. J. van Tiggele te Ellemeet Fam. L. Ginjaar te Burgh-Haamstede J. van Oord te De Bilt Dhr. O. L. van Houten te Zierikzee Dhr. J. C. van Daisen te Zierikzee Fam. S. van der Sar te Dreischor December, Wintermaand Komt, oefent nu het lijf, de hitf is weggeweken, Gaat, bolt, of slaat den bal, geen mug en zal u steken; Laat sparen dien het lust, ik teer gelijk een graaf: De winter is een heer, de zomer maar een slaaf. Jacob Cats 24

Stad en lande | 1997 | | pagina 26