VAN HET BESTUUR provincie: de eilanden Schouwen-Duiveland, Sint-Philipsland en Tholen in de zeventiende eeuw, de plaatsen Ellemeet, Noordgouwe en Zierikzee in de zeventiende, achttiende en negentiende eeuw, alsook de kust van Noord Schouwen in de eerste helft van de laatst genoemde eeuw. Fragment van een kaart uit het 'Caartboek van den geheelen polder van Noortgouwe' uit 7 758. We zien de dorpskern van Noord- gouwe. Het dagelijks bestuur voltallig I Tot onze grote vreugde kunnen wij u meedelen, dat de vacature secretaris van onze Vereniging is vervuld! De heer Henk Dalebout te Brouwershaven heeft zich bereid verklaard om deze taak op zich te nemen. Voorlopig zal hij als 'waarnemend secretaris' fungeren totdat hij in de Najaarsvergadering officieel voorgesteld wordt. Henk Dalebout is geenszins een onbekende in de gelederen van onze Vereniging. Sinds enkele jaren is hij lid van de Commissie Mededelingenblad. Ook op andere terreinen heeft hij zijn sporen al verdiend: de Natuur- en Vogelwacht Schouwen- Duiveland kent hem als enthousiast bestuurslid. Ook met deze inbreng zijn wij als bestuur erg blij: natuur en landschap zullen in steeds sterkere mate invloed op ons te voeren beleid gaan uitoefenen. Henk, hartelijk welkom in het Dagelijks Bestuur! Wij wensen je goede jaren toe en zien de toekomst met vertrouwen tegemoet. Andere Henk (van 't Haaff): ook langs deze weg nogmaals hartelijk dank voor inzet en vriend schap! Het ga Tineke en jou goed. In dit nummer vindt u een beschrijving van de najaarsreis naar Tongeren (België). Het program ma ziet er aantrekkelijk uit en biedt voldoende interessante punten om dit reisje mee te maken! Van harte aanbevolen. Let u wel even op de gewijzigde datum! In verband met kermis in Tongeren op 7 september, is de binnenstad niet bereikbaar. Daarom is de excursie vervroegd naar 31 augustus. Een goede zomer en vakantie toegewenst! Flans Erbrink, voorzitter 2

Stad en lande | 2002 | | pagina 4