Arie Damman te Burgh-Haamstede kregen deze onderscheiding mede op grond van hun verdien sten voor onze Vereniging, de heren A. Vogelaar en P. A. Stoon zijn lid en de heer drs. A. P. de Klerk is lid en steunt de Vereniging vanuit zijn functie in de Stichting Cultureel Erfgoed Zeeland. Ook nog eens langs deze weg: heel hartelijk gefeliciteerd! Op de aanstaande Najaarsvergadering (eind november van dit jaar) zal de heer André Flikweert, officier van justitie te Middelburg en zeer enthousiast amateur-genealoog (bijna pro fessioneel!), na de pauze een lezing houden over de geschiedenissen van een aantal 'oude families' van Schouwen-Duiveland. Hij weet daarover zeer veel en heel interessant te vertellen! Ik beveel zijn voordracht van harte bij u aan! Dit geldt ook voor de traditionele nazomerexcursie, te houden op 6 september aanstaande, naar 's-Hertogen- bosch. De Excursiecommissie heeft een zeer gevarieerd (en dus heel aantrekkelijk) programma samengesteld met onder andere een bezoek aan de Citadel (met rondleiding door de gewelven), de Sint Janskathedraal, een poosje Brabants Museum en een rondvaart over de Binnendieze (heel leuk onder een aantal woonhuizen door!). Het geheel eindigt met een uitgebreid buffet in een restaurant te Oosterhout. Het programma ziet er piekfijn uit. Enige onzekere factor is en blijft het weer. Maar dat geldt voor de hele komende periode. Ik wens u allen een hele goede en zonnige zomertijd toe. Hans Erbrink, voorzitter 2

Stad en lande | 2003 | | pagina 4