VAN HET BESTUUR De lezing van mevrouw drs. Nathalie de Visser tijdens de Voorjaarsvergadering ging wegens ziekte van de inleidster niet door. Die houden we dus voor u nog in petto! Huib Uil heeft ons die avond kostelijk vermaakt met zijn lezing annex quiz over de plaatsnamen op Schouwen- Duiveland. In de Voorjaarsvergadering heb ik kort melding gemaakt van het vertrek uit de redactie van Stad en Lande van Jan Simmelink uit Oosterland. Graag kom ik hierop nu even wat uitgebreider terug. Jan was van 1999 lid van de redactie en heeft daar zijn sporen zeker verdiend. Hij was zeer gezien wegens zijn persoonlijkheid, zijn betrokkenheid bij het werk en zijn kennis van het Nederlands. Men zag hem dan ook node gaan. De sfeer binnen de redactie is heel plezierig. Als u dat nu weet en u weet ook dat er een vaca ture is: wat weerhoudt u dan om daar in te stap pen, niets toch? Bij eindredacteur Sander den Haan kunt u zich aanmelden! Kort geleden bereikte ons het bericht dat het bestuurslid Joop van Loo deze maand moet wor den opgenomen voor een hartoperatie. We wen sen hem moed en kracht en zijn geliefden om hem heen ook sterkte in de komende spannende tijd. Onze huidige secretaris, Kees Polderman, gaat eind juni verhuizen naar Middelburg. Officieel blijft hij uw secretaris tot de Najaarsvergadering, maar intussen worden zijn werkzaamheden vanaf september al overgenomen door zijn opvolger. Wij zijn zeer gelukkig met de komst van Reitse Keizer uit Schuddebeurs, die zich bereid verklaard heeft het secretariaat op zich te nemen. Persoonlijk ken ik Reitse al heel lang; hij was al aan de school verbonden als leraar wiskunde toen ik in dienst kwam. Nu hij met FPU gaat, vindt hij de tijd om in onze gelederen actief mee te draaien. Hartelijk welkom, Reitse, en een goede tijd toegewenst! Een oproep tot slot om mee te gaan met de najaarsexcursie op 28 augustus aanstaande naar Li lie zal niet aan dovemansoren gesproken zijn, denken wij zo! Bijgaand bij dit nummer vindt u een formulier voor aanmelding voor de reis. Wij hopen velen van u op de 28e augustus te zien. Dan zijn we alweer aan het einde van de zomer, nu net aan het begin: dus een goede plek om u een goede zomertijd toe te wensen. Hans Erbrink, voorzitter

Stad en lande | 2004 | | pagina 4