Over de auteurs Nieuwe lede: Ineke van den Broek (1956) studeerde kunst geschiedenis aan de Rijksuniversiteit Utrecht en haalde vervolgens het diploma hoger archiefambtenaar aan de Rijksarchiefschool. Zij werkte bij het Rijksarchief in Utrecht en vervolgens een aantal jaar als adviseur in het bedrijfsleven. Sinds 2004 is zij werkzaam bij het gemeentearchief Schouwen-Duiveiand in Zierikzee. Jan Kouwen (1961) studeerde theologie aan de UFPG te Brussel. Naast zijn werk verricht hij onderzoek naar de joodse geschiedenis van Zeeland, met name die van het eiland Schouwen-Duiveiand. Daarnaast bestudeert hij de betekenis van het jodendom voor de uitleg van het Oude Testament en maakt hij deel uit van de dialectvertaalgroep van "t Kerkje van Ellesdiek'. Rinus van Langeraad (1938) werd als boeren zoon in Oosterland geboren. Na de openbare lagere school aldaar en de middelbare school in Zierikzee, volgde hij een opleiding voor cultuurtechnicus. Hij werkte in diverse functies bij het ingenieursbureau voor West- Nederland van Heidemij/Arcadis in Haarlem en Hoofddorp. Sinds zijn pensionering in 1998 is Rinus vrijwillige medewerker bij het Centraal Bureau voor Genealogie in Den Haag. Daarnaast is hij correspondent van het Gemeentearchief Schouwen-Duiveiand en actief lid van de Zêêuwse Dialect Verênigienge. Hij is sinds 1961 lid van de Vereniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveiand. Huib Uil (1953) is gemeentearchivaris van Schouwen-Duiveiand. Hij publiceert vooral over regionaal-historische onderwerpen. Hij schreef een proefschrift met als titel: De scholen syn planthoven van de gemeente. Het onderwijs in Zeeland en Staats-Vlaanderen, 1578-1801. Sinds 2014 is hij erelid van de Vereniging Stad en Lande van Schouwen-Duiveiand. Trianda Yuliasty (1973) studeerde psychologie aan de Indonesia Universiteit in Jakarta en werkte daarna als psycholoog in Indonesië tot eind 2005. Daarna verhuisde ze naar Zeeland. Ze werd betrokken bij Stichting Zeeuwse Wereldvrouwen als vrijwilligster bij het wekelijkse programma, en vervolgens als coördinator activiteiten en bestuurslid. In maart 2017 verscheen in het Indonesisch Mix Marriage - Sebuah Tantangan geschreven door meerdere Indonesische schrijfsters, onder wie zijzelf. In het Nederlands schreef ze korte verhalen via het platform Heel Nederland Schrijft. Dhr. T.D.J. Fierens te Zwolle Dhr. R. Meintema te Zierikze Dhr. H. Doeleman te Bilthove Dhr. B. de Kok te Zierikzee Dhr. A.J. Olree te Berkel en F De vereniging telt per 4 mei 634 betalende leden. Breng Stad Land( de aandacht van uw kennissen. Nieuwe altijd welkom! en zijn

Stad en lande | 2017 | | pagina 28