A a E D A 26 februari 197"! Vrijdagavond 26 februari zal Dr.Ir.N.G.Beeftink uit Goes, verbonden aan het ïïydrobiologisch station te Yerseke, voor ons een dia-avond verzorgen over "Platen en Schorren van Zeeland". Sen onderwerp dat zeer na verbenden is aan de Deltawerken en waarvoor we dan ook een flinke belang stelling verwachten om kwart voor acht in hotel Bakker aan de Achterweg te Burgh. Introducees zijn van harte welkom! 12 maart 1971 Vrijdagavond 12 maart is een filmavond, te verzorgen door de heer W.Karper (lid van onze vereniging) te Krimpen a/d Ussel. De heer Karper behoort tot de"opvoeders der jeugd" en is een prettig verteller, (zie zijn bijdragen "Voedsel- en vogelrijkdom in Sterna 3/70 en deze Sterna) Velen kennen hem als de man die over Schouwen-Duivelands wegen rondrijdt met een enorme telelens (als een stuk ge schut! in zijn auto, speurend naar filmsterren uit de vogelwereld om zijn cineastische gaven op bot te vieren. Met zijn film over onze Schouwse inlaag- en andere vogels kunt U kennis maken in Hotel van Oppen te Zierikzee, om kwart voor acht. Zoals IJ ziet deze keer "weer eens een vogelwachtavond te Zierikzee. Gezien onze grote uitbreiding van het leden tal in Zierikzee en het Duivelandse besloot Uw bestuur tot deze Zierikzese avond. Zorgt U ervoor dat het bestuur niet in zijn hemd komt te zitten Ook hier introductie gaarne toegestaan. NESTKASTJES! De voorraad houten nestkastjes is beperkt. Enkele exem plaren zijn nog te bestellen bij de heer F.Schoonakker Touwbaar. 17 Zierikzee (o111n - 2635) Kosten: f 3-50. SAEFTINGE! De Natuur- en Vogelwacht Schouwen-Duiveland wil trachten ieder lid - tegen betaling van de kosten - in de gelegen heid te stellen in excursieverband een bezoek te brengen aan het unieke verdronken land v: n Saeftinge. Deze excursie zou plaats vinden op 17 april 1971- Voor deze excursie kunt U zich opgeven bij de heren Boot of Schoonakker (zie achterzijde titelblad. KOPIE: Kopie, bestemd voor de vegende Sterna, inclusief vogel- waarnemingen en tekeningen, verwacht de redaktie voor 20 februari 1971- VRIENDELIJK VERZOEK: Zouden diegenen,die hun kontributie voor 1970 nog niet betaalden, dit willen doen voor 15 december a.s. Gaarne op gironummer 59368 van "Natuur- en Vogelwacht" P.D.de Vosstraat 7 Zierikzee. Hartelijk dank voor uw mede werking, De penningmeesteresse. LEDENWERFAKïIEDe ledenwerfaktie 1970 heeft 156 nieuwe léden opgeleverd. verder waren er nog 12 gewone inschrijvingen, zodat het totaal aantal nieuwe leder, sinds 1 januari 1970

Sterna | 1970 | | pagina 15