JAARVER GADERISTG Op 16 februari 1972 nad in hotel Bakker te Burgh de jaar vergadering van onze natuur- en vogelwacht plaats, die om streeks kwart voor acht door de voorzitter, de heer J.P.C. Boet geopend werd. De voorzitter begon met een dankwoord aan allen, die zich in het afgelopen jaar we or hadden ingezet voor de vereni ging, waarbij natuurlik ook de aktiviteiten van de jeugdvo- gelwacht onder leiding v-n de heer F.Beekman niet onver meld mochten blijven. Het vastgestelde programma kon vrij vlot -.'orden afgewerkt De kascontroleurs konden niet aanwezig zijn, maai- hadden aan de voorzitter mededeling gedaan van het in ordo zijn der kasgelden. Hierbij werd tevens evon aangestipt, dat het in feite onbegrijpelijk was dat er nog zoveel leden hun con tributie over 197JL niet hadden voldaan. De mogelijkheden van een andere inningsmethode zullen nader worden bekeken. Contributieverhcging tot f %50 por jaar, ingaande in 1973. stuitte cp geen enkel bezwaar uit de vergadering. Wel werd gevraagd waarom er geen grotere verhoging plaats vond. De voorzitter deelde race dat hieraan vooralsnc^ geen behoefte bestond, maar dat de x A.50 vermoedelijk een tussenmaatre- gel was, in afwachting van de nadere ontwikkelingen, met name of de A. v.d.Weijdeweg - vanwaar do ekskursies naar de zilvcriaeeu'venkolonie starten - afgesleten zou werden.Hier door zouden de ekskursies aanzienlijk langer worden, waar door col. minder wandelaars (toeristen) verwacht mogen wor den, wat de inkomsten van do vereniging niet ten goede zou komen. BestuursverkiezingAftredend waren- mevr. v.d.Salm -Docr- nink, de heer W.Kri telyn en mevr-. Joppe-Muste. Beide eer sten werden herkozen en namen hun bestuorsfunktie met fe licitaties door de voorzitter aan. Mevr. Joppe-Muste, die vele jaren met grote nauwgezetheid de financier, van de vereniging had verzorgd - en aan wie dan ook veel dank ver schuldigd is - moest om gezondheidsredenen deze taak neer leggen. Een tegenkandidaat voor deze bestuurs-funktie was nog niet aanwezig en kwam ook tijdens de vergadering niet naar voren. Hiernaar zal worden uitgezien en afhangende van de woonplaats der toekomstige penningmeester zal dan ock de nieuwe kascommissie worden benoemd. Streekplan 2 Uiet in do agenda opgenomen was de behandeling van het streekplan voor Schouwen-DuivolandDe voorzitter deelde mee, dat hij hierover gaarne de mening van de verga- 2/72

Sterna | 1972 | | pagina 4