VEWKÏNGSWIECTS Onze redakteur trad in. het huwelijk. Op zaterdag 3 juni j.l. trad in de St.Willibrordusba- siliek te Hulst de huwelijks-inzegening en -bevestiging plaats van onze redakteur, de heer Hans Eckhardt met mej. Thea Koene. Een deputatie van ons bestuur reisde naar het fraaie Zeeuws-Vlaamse stadje om er het jonge paar namens onze vereniging op de zeer druk bezochte receptie in "De Kening van Engeland" hartelijk geluk te wensen en een geschenk aan te bieden. Mogen de heer en mevrouw Eckhardt-Koene zich in Zie- rikzee en overig Schouwen-Duiveland zo goed thuis gaan ge voelen dat ze er nooit meer uit weg gaan! J.P.C.Boot. Ledenmutaties Vanaf 1 januari tot en met 28 juni 1972 hebben 24 mensen zich opgegeven als lid van onze vereniging. We hadden er 17 die onze vereniging verlieten. Aan 7 van deze is het lidmaatschap opgezegd, wegens het niet betalen van het lidmaatschapsgeld. De ledenadministratrice. Contributie Deze keer geen aanmaning of een oproep om toch maar zo snel mogelijk de contributie te betalen. De contribu tie over 1971 is geheel geïnd. De 7 leden, die na 2 maal te zijn aangemaand niet ons zeer gering lidmaatschapsgeld over '71 hadden betaald moesten worden afgeschreven.U zult begrijpen dat de hoge kosten voor deze leden niet door onze vereniging gedragen konden warden ik denk hierbij aan drukkosten Sterna, verzendingskosten en portokosten aanmaningen e.d. Lang is er geaarzeld of we tot lidmaatschapsopzegging over moesten gaan, maar we ho pen op uw begrip. De inning over 1972 is in volle gang en verloopt pri ma, alhoewel er nog enkelen hun contributie moeten vol doen. We hebben echter goede moed dat ook deze laatsten spoedig hun steentje zullen bijdragen. De penningmeesteresse 25-72

Sterna | 1972 | | pagina 3