VEKENIGINGSNIEUWS 2 De heer v.d.Berge onderscheiden. De Heer J.L.v.d.Berge te Haamstede, tot het afgelopen jaar bewaker van het vogelreservaat "Koudekerkse inlaag" is door de Nederlandse Vereniging tot Bescherming van Vogels onderscheiden met de "J.Buisman-legpenning" De bijbehorende oorkonde vermeldt onder meer; "wegens buitengewone verdiensten ten behoeve van de daad werkelijke vogelbescherming in Nederland". Ons aller hartelijke gelukwensen aan de heer v.d.Berge, die inmiddels is opgevolgd door de heer C.Verwijs te Burgh. J.P.C.Boot De weg door de Domeinen. Uit de kranten zullen onze leden inmiddels wel vernomen hebben dat de in het ontwerp-streekplan opgenomen weg door het Domeinbos NIET doorgaat. Het staat buiten kijf, dat dit resultaat mede te danken is aan de onnoemelijk vele reakties van vele mensen, spontaan of via handtekeningenakties Al deze reakties, gebundeld en aanhangig gemaakt door de natuur- en vogelwacht "Schouwen-Duiveland" zijn, zo deelde een waarnemer bij de statenvergadering ons mede, op zeer ho-.- ge prijs gesteld. Hem werd tevens meegedeeld. "Goed dat er op Schouwen-Duiveland zo'n vereniging is!" Langs deze weg wil de natuur- en vogelwacht nogmaals allen hartelijk bedanken, die zich - met het gewenste resultaat - zo hebben ingespannen om onze natuur te behouden. Het bestuur. De gravensteen tuin Nadat tijdelijk de heer G.Brand de tuin van de jeugdvogel- wacht achter het Gravensteen heeft onderhouden, is het de jeugdvogelwacht gelukt als vaste beheerster voor deze tuin bereid te vindens Mevr. v.d.Baan, Keetenstraat 21 te Zzee Moge mevr. v.d.Baan met de hulp van de jeugdvogelwachters de tuin tot een lustoord kunnen maken! De hele zomer heeft zij er al veel werk in verzet en we hopen dat de ouders hun spruiten wat aktiveren om mee te doen aan dit prettige werk. Overigens is nog veel dank verschuldigd aan de heer Brand voor al het door hem verrichte werk. 61/72

Sterna | 1972 | | pagina 23