I VOGELTRE! 19 oktober 1972 ÏJa flinke nachtvorst is het een windstille morgen, net een heldere hemel en evenals voorgaande dagen komt tegen 9 uur de vogeltrek weer op gang. groep - tigen trekken bij duizenden langs de kust en over de werlcei- landen in de Oosterschelde naar het zuiden. Tussen deze soorten trekken ook de VIaanse gaaien, we zien een vlucht van 7-12 en 35 stuks op geringe hoog'te voorbij trekken. Hoger, veel hoger - A00 cot 600 meter - trekken groepjes kauwtjes. Er. dan cp dezelfde hoogte zien we op eens een vlucht van 14 stuks buizerds en verderop een vlucht van 41 buizerds. Het is een machtig gezichtj al cirkelend door elkaar, trekken ze over de Oosterschelde naar het zuiden weg. du zien we ook de eerste bcnfce Lr. rien. Dan weer gaaien, sen groep van 24 tenslotte nog een buizerd, die wat in de duinen jaagt. Eet is inmiddels 12 uur on de vogeltrek is veel minder ge worden, om ir. de middag vr.gwel tot stilstand te komen. Tegen 3 uur nog een 20-tal zwaluwen, maar die zullen deze dag niet meer verder trekken, want ze vliegen naar wat rond boven de duinen. A.Kouwen OITZS HIEITJE LEDE!" 3ij deze heten we als nieuwe leden over 1972 welkom W. Schot ii» J. Veens tra Dr. H.K.J.Schaap Dhr en kevi Snager G.v.d.Ham J.A. 'uijsscher G.P.E.Vos A.Oudkerk L.Schot-Kloet N.J.Stamperius kej. I.v.Oosten L.F.v. 7.ijk Mevr. 4GEcfsteence KJ.H.v.d.Kerkhove Zierikzee Lewedorp Haa .stede Zierikzee Gouda Barendrecht Rot terdam Goes Scharendjjlce Brouwershaven Zierikzee Zierikzee Goes Koewacht den .Bommel

Sterna | 1972 | | pagina 18