de heer E.Baptist (werkzaam bij de Deltadienst van Rijkswa terstaat, afd. milieu-onderzoek) ons over het biologisch onderzoek van het GrevelingenmeerIe hoorden dat de visstand er zeer goed is en dat er ook veel zaad en eie ren aanwezig zijn. Verder vertelde hij dat er een groep klu ten op trek was van naar schat bing 3500 stuksAl met al liet de heer Baptist een zeer optimistisch geluid horen, waar we erg blij mee waren. Nu de platen niet meer onder water lopen, zoals vaak gebeurde met een storm, is de stand van de grote stern ook zeer toegenomen. Verder zitten op deze eilanden honderden Noordse woelmuizen, welke zeer goe de zwemmers zijn. Enkele vragen werden nog door hem beant woord Inmiddels was het weer droog gewor den, en velen gingen op het dek om te ge nieten van golven en wind Soms sloegen de hoge rol lers over het dek, zodat er nog enkelen een nat pak opliepen. We hadden een prachtig gezicht op Zierikzee, waar we veilig landden na een geslaagde en prettige dag. We hadden geneten van wolken, wind en water, wat je heus niet elke dag overkomt. En we hadden ze._r veel waar dering voor het bekwame vakmanschap van de schipper, die ons weer veilig thuisbracht. B.van Dalsen v.a.Graaf. PADDEN EN KIKKERS In aansluiting aan dc voorlaatste alinea van het ar tikel over padden en kikkers op Schouwen-Duiveland in het juninummer van Sterna zal het U genoegen doen te vernemen dat ik dit jaar tijdens mijn vele omzwervingen de indruk heb gekregen dat de groene kikker aan een krachtig herstel be zig is. 65/73

Sterna | 1973 | | pagina 67