25-jarig JU3ILSUM _Natuur- en Vogelwacht_Schouwen-Ikiiveland Dit jaar bestaat onze vereniging 25 jaar. Op zc'n moment dwalen de gedachten terug naar de Beginperiode der vereni ging en haar ontwikkeling daarna. In het volgende nummer van ons verenigingsblad Sterna zal meer uitgebreid aandacht worden besteed aan dit jubileum. In de eerste plaats werd besloten een jubileumnummer van Sterna uit te geven? dat geheel gewijd zal zijn aan het GrevelingengebiedDit gedrukte nummer zal aan alle leden worden toegezonden terwijl tevens voor de verkoop een be perkt aantal exemplaren beschikbaar zal zijn. Door de uitgave van dit jubileumnummer hopen we tevens meerderen te interesseren voor het werk onzer vereniging. In de tweede plaats zal een jubileumexcursie worden ge organiseerd. Dit belooft echter een excursie van zeer bij zondere allure te worden. Een excursie? door een zeer afwisselend en prachtig na tuurgebied in de omgeving van Renesse? gevolgd door een mosselmaaltijd met een zeer apart karakter. Kortheidshalve moge verwezen worden naar de bijgevoegde agend agenda van deze jubileumexcursie. Dat deze excursie niet betaald kan worden door de vereni ging spreekt? gezien de geringe contributie? voor zich. Uit reakties die we al mochten ontvangen kon de conclusie getrokken worden dat voor deze jubileumexcursie een zo grote belangstelling zal bestaan dat - daar het aantal personen dat deel- kan nemen slechts gering is - rekening wordt gehouden met een tweede excursie. Uilt U zeker zijn van deelname, reserveer dan snel op de aangegeven wijze. Uw opgaven zullen in volgorde van ontvangst worden verwerkt. Het bestuur hoopt met bovenstaande aktiviteiten U allen? le den van orize vereniging? bij het jubileum te betrekken. Het bestuur. 29/74

Sterna | 1974 | | pagina 31