hernieuwde aanplant van zoveel mogelijk knotwilgen. Ondanks de praktische bezwaren zal het bestuur dit van harte toe juichen. Een schrijven van de heer Koopman waarin hij, terecht, groot bezwaar maakt tegen de rekreatiebebouwing aan de Hogeweg naar Nestenschouwen zal in een bestuursvergadering behan deld worden. Na de pauze worden door de heer P.M. van Dalsen enkele se ries dia's vertoond over de natuur van Noorwegen, Joegosla vië, Frankrijk en uit onze eigen Nesthoek, met commentaar van de heer J.Viergever, Na beide heren te hebben bedankt voor hot vertoonde en ge sprokene sluit de voorzitter deze jaarv .rgadering - - - Bovenstaand verslag geldt tevens als notulen van de jaarver gadering van 1 maart 1974» "Jilt U deze dus bewaren en mee brengen naar de eerstvolgende jaarvergadering van onze ver eniging. De sekretaris. In de jaarvergadering op 1 maart 1974 werd de openingsrede van de voorzitter, de heer F.Jansen, aanvaard als J AARVERSLAG 1973 Dames en Herens Hartelijk welkom op onze jaarvergadering van de Natuur- en Vogelwacht Schouw en-Duivel andIn het bijzonder onze erele den en de pers. En wel zeer speciaal mevrouw Boot die deze avond in ons midden wil zijn. Ik wil deze vergadering openen met een terugblik op een zeer druk en aktief verenigingsjaar waarin onze aktie tot behoud van de Schelphoek een voorname plaats heeft ingenomen. Velen hebben de rijkdom van dit gebied ontdekt of herontdekt en hebben het samengaan van rekreatie en natuurschoon in dit gebied kunnen constateren op de excursies die wij met le den en belangstellenden hebben gehouden. Voor velen was dit gebied een openbaring. Vooral ook de uit gave van een extra Sterna, waarvoor enige leden onnoemelijk veel werk hebben verzet, heeft veel tot de bekendheid van dit gebied en zijn rijkdommen bijgedragen. Als antwoord op onze aktie ontvingen wij tot 25 januari j.l. 1421 onderte- 32/74

Sterna | 1974 | | pagina 34